reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
Rozumiem Cie, bo ja sama byłam przerażona. Tylko tak jak każdy mówi, czasem brak wieści, to dobre wieści.
A jesteś w invicta czy gdzieś indziej? Bo ja w invi miałam podgląd na platformie wcześniej.
Probowalam tam zadzwonic a nie odbieraja.. Ale za kazdym razem jak mi telefon zadzwoni to prawie zawalu dostaje i boje sie sprawdzic kto dzwoni. Juz mam mysli i przeczucie ze slabo sie rozwijaja i czekaja do jutra i nic sie nie zamrozi...
 
reklama
Rozumiem Cie, bo ja sama byłam przerażona. Tylko tak jak każdy mówi, czasem brak wieści, to dobre wieści.
A jesteś w invicta czy gdzieś indziej? Bo ja w invi miałam podgląd na platformie wcześniej.
No i zadzwonili.. Czekaja do jutra ale na ten moment jest bardzo wczesna blastocysta wiec jak sie nie bedzie rozwijac to nie ma co mrozic i lipa:(
 
reklama
No i zadzwonili.. Czekaja do jutra ale na ten moment jest bardzo wczesna blastocysta wiec jak sie nie bedzie rozwijac to nie ma co mrozic i lipa:(
Oby ten maluszek walczyl dzielnie i rosl szybciutko zdrowo 💪 Jeszcze jestescie w grze wiec miejcie nadzieje.
Trzymam mocno kciuki za was! Musi byc dobrze.
 
Do góry