reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
Hej hej, wlasnie wrocilam z weekendu w Ardenach 🤩
10 dpo. Samopoczucie ok - jednak nadzieje ze tym razem sie uda meleja - temperature idzie w dol… boje sie testowac i chyba grzecznie zaczekam do 15go 🤨
Jak u ciebie? Mam nadzieje ze bardziej pozytywnie 👍🤞

Super miejsce Ardendy🤩🤩🤩 z takimi widokami można odpocząć 😊
Nigdy nie sprawdzałam temperatury przed spodziewana @ ten wyznacznik jest miarodajny?
Ja się zaczynam bardzo stresować😔 nie mamy już pieniążków na kojena próbę w tym roku. Staram się na siebie uważać ale ciągle się zapominam🤦‍♀️ w sobotę podniosłam ciężkie zakupy ale szybko je pościła. A teraz w pracy będę mieć dużo pracy fizycznej, noszenia skrzynek po 10kg i dzisiaj już nie śpię bo obawiam sie tam iść. Boję się że kolejna próba pójdzie na marne. Odpada urlop i chorobowe bo to wykorzystałam przy poprzednich próbach i teraz źle to wygląda a od tej pracy i tak się nie wywinę. Nie wiem co robić
 
reklama
Hey, ja mialam pierwszy IUI 3 tyg temu i leżałam po okolo 10 min a potem na nogach wiekszość dnia. Niestety sie nie powiodlo. Za jakiś tydzień drugie podejscie, jeszcze nie mam dokladnej daty. W piątek sie dowiem. Powodzenia dla nas wszystkich.. męczące to wszystko szczególnie po długich staraniach..
Dziewczyny jestem po zabiegu[emoji3059] mam do Was pytanko, czy po zabiegu od razu normalnie funkcjonowalyscie czy chwilę jednak dla pewności czekałyście? Ja po zabiegu na fotelu leżałam około 7minut. Roztrzepana wyszłam z gabinetu i idąc chodnikiem stwierdziłam że usiądę na przystanku i jednak chwilę poczekam[emoji2368] po poprzednim udanym zabiegu wróciłam do domu i od razu przeleżałam cały dzień, dzisiaj muszę iść do pracy na drugą zmianę i sama nie wiem jak się teraz zachować[emoji2296]
 
Super miejsce Ardendy🤩🤩🤩 z takimi widokami można odpocząć 😊
Nigdy nie sprawdzałam temperatury przed spodziewana @ ten wyznacznik jest miarodajny?
Ja się zaczynam bardzo stresować😔 nie mamy już pieniążków na kojena próbę w tym roku. Staram się na siebie uważać ale ciągle się zapominam🤦‍♀️ w sobotę podniosłam ciężkie zakupy ale szybko je pościła. A teraz w pracy będę mieć dużo pracy fizycznej, noszenia skrzynek po 10kg i dzisiaj już nie śpię bo obawiam sie tam iść. Boję się że kolejna próba pójdzie na marne. Odpada urlop i chorobowe bo to wykorzystałam przy poprzednich próbach i teraz źle to wygląda a od tej pracy i tak się nie wywinę. Nie wiem co robić

Niestety temperatura prawde mowila 🔮 i @ wlasnie przyszla. Wiec zaczynam podejscie nr.3 💪
Co do mierzenia to polecam! Trzeba caly cykl, po spaniu, przed wstaniem mierzyc (jedynie nie pod pacha lub bezdotykowym). Ja mierze w ustach. Przed owulacja tempka jest nizsza, a po owulacji powinna skoczyc o min. 0,2. Przy zagniezdzeniu moze na chwile spasc I pozniej pojsc jeszcze bardziej w gore (trzeci poziom).

Badz dobrej mysli i nie stresuj za bardzo. Jesli dzidzia ma teraz byc to bedzie chocbys gory nosila. To jest kwestia jakosci jajeczka i plemnika w tym danym cyklu. Bedzie dobrze, zobaczysz. Trzymam mocno kciuki za ciebie i reszte dziewczyn!!!

Milego dnia kobietki!!!
 
Super miejsce Ardendy🤩🤩🤩 z takimi widokami można odpocząć 😊
Nigdy nie sprawdzałam temperatury przed spodziewana @ ten wyznacznik jest miarodajny?
Ja się zaczynam bardzo stresować😔 nie mamy już pieniążków na kojena próbę w tym roku. Staram się na siebie uważać ale ciągle się zapominam🤦‍♀️ w sobotę podniosłam ciężkie zakupy ale szybko je pościła. A teraz w pracy będę mieć dużo pracy fizycznej, noszenia skrzynek po 10kg i dzisiaj już nie śpię bo obawiam sie tam iść. Boję się że kolejna próba pójdzie na marne. Odpada urlop i chorobowe bo to wykorzystałam przy poprzednich próbach i teraz źle to wygląda a od tej pracy i tak się nie wywinę. Nie wiem co robić
Nie mozesz poprosic zeby dali Ci inna prace nez ciężkiego noszenia?
Ewentualnie trochę sklamac i powiedzieć ze np masz problem z kręgosłupem i nie mozesz nosic przez kilka dni? :)
 
Nie mozesz poprosic zeby dali Ci inna prace nez ciężkiego noszenia?
Ewentualnie trochę sklamac i powiedzieć ze np masz problem z kręgosłupem i nie mozesz nosic przez kilka dni? :)
tak właśnie zrobiłam, dziękuję😘 powiedziałam o kręgosłupie a że kiedyś faktycznie miałam z tym problem to zgodzili się na lżejsza pracę dle mnie a tylko do końca przyszłego tygodnia. Na szczęście juz będę po testowaniu😉
 
Niestety temperatura prawde mowila 🔮 i @ wlasnie przyszla. Wiec zaczynam podejscie nr.3 💪
Co do mierzenia to polecam! Trzeba caly cykl, po spaniu, przed wstaniem mierzyc (jedynie nie pod pacha lub bezdotykowym). Ja mierze w ustach. Przed owulacja tempka jest nizsza, a po owulacji powinna skoczyc o min. 0,2. Przy zagniezdzeniu moze na chwile spasc I pozniej pojsc jeszcze bardziej w gore (trzeci poziom).

Badz dobrej mysli i nie stresuj za bardzo. Jesli dzidzia ma teraz byc to bedzie chocbys gory nosila. To jest kwestia jakosci jajeczka i plemnika w tym danym cyklu. Bedzie dobrze, zobaczysz. Trzymam mocno kciuki za ciebie i reszte dziewczyn!!!

Milego dnia kobietki!!!
kochana współczuję bardzo ale wiesz ze w końcu się uda😘 ja mam nadzieję że ten trzeci raz to już ostatni i u Ciebie też tak będzie😉
 
Hejka ☺️ W czwartek podchodzę do drugiej inseimnacji. Dziś byłam na monitoringu . Pęcherzyk w prawym jajniku 16 mm . W środę rano mam zrobić zastrzyk . Tylko troszeczkę martwi mnie endometrium bo wynosi 6,5mm a pamiętam przy poprzedniej inseimnacji w 11 dniu cyklu miało już 11 mm . Może jeszcze urośnie . Kupiłam sobie suszone morele i wypiję wieczorem lampkę czerwonego wina podobno pomaga przy wzroście endometrium. ☺️ Tym razem tak jak pisałam wcześniej nie nastawiam się na nic uda się to fajnie nie to będę walczyć dalej . Trochę mnie te myślenie o dziecku męczy to znaczy bardzo chce mieć dziecko ale teraz wrzucam na looz i jestem na etapie "co ma być to będzie" ☺️ Trzymam za Was dziewczyny kciuki ✊✊
 
Hejka ☺️ W czwartek podchodzę do drugiej inseimnacji. Dziś byłam na monitoringu . Pęcherzyk w prawym jajniku 16 mm . W środę rano mam zrobić zastrzyk . Tylko troszeczkę martwi mnie endometrium bo wynosi 6,5mm a pamiętam przy poprzedniej inseimnacji w 11 dniu cyklu miało już 11 mm . Może jeszcze urośnie . Kupiłam sobie suszone morele i wypiję wieczorem lampkę czerwonego wina podobno pomaga przy wzroście endometrium. ☺️ Tym razem tak jak pisałam wcześniej nie nastawiam się na nic uda się to fajnie nie to będę walczyć dalej . Trochę mnie te myślenie o dziecku męczy to znaczy bardzo chce mieć dziecko ale teraz wrzucam na looz i jestem na etapie "co ma być to będzie" ☺️ Trzymam za Was dziewczyny kciuki ✊✊
Mocno trzymam kciuki 😀 w końcu się doczekałaś , Super 😀❤️
 
Mocno trzymam kciuki 😀 w końcu się doczekałaś , Super 😀❤️
Dziękuję bardzo 🥰 Noooo w końcu kurde z miesiąca na miesiąc zawsze coś przeszkadzało a to tarczyca a to coś. A nawet będę na ślubie przyjaciółki świadkową bo tak się martwiłam, że będę musiała w piątek jechać na inseminację a ślub a się okazało, że inseminacja w czwartek ☺️ Ale jak to ja zawsze panikuje na zapas 😁
 
reklama
Hejka ☺️ W czwartek podchodzę do drugiej inseimnacji. Dziś byłam na monitoringu . Pęcherzyk w prawym jajniku 16 mm . W środę rano mam zrobić zastrzyk . Tylko troszeczkę martwi mnie endometrium bo wynosi 6,5mm a pamiętam przy poprzedniej inseimnacji w 11 dniu cyklu miało już 11 mm . Może jeszcze urośnie . Kupiłam sobie suszone morele i wypiję wieczorem lampkę czerwonego wina podobno pomaga przy wzroście endometrium. ☺️ Tym razem tak jak pisałam wcześniej nie nastawiam się na nic uda się to fajnie nie to będę walczyć dalej . Trochę mnie te myślenie o dziecku męczy to znaczy bardzo chce mieć dziecko ale teraz wrzucam na looz i jestem na etapie "co ma być to będzie" ☺️ Trzymam za Was dziewczyny kciuki ✊✊

Endo jeszcze do czwartku podrosnie i bedzie jak znalazl na przyjecie bobo. Dorzuc jeszcze awokado i orzechy brazylijskie i bedzie pieknie.
Bedziemy ci kibiciwac i trzymac kciuki za udane podejscie 🤞
 
Do góry