reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
reklama
Hej dziewczynki, co tutaj tak cicho? 😁 Ja muszę się pochwalić że moje maluszki mają już po 2 cm , 😀❤️
Hejka 😘 o jak ładnie rosną , super ☺️ A który już tydzień? Jak się czujesz ? ☺️ Cisza właśnie widzę na forum ☺️ a ja właśnie opiekuje się dwulatkiem sąsiadki bo ona w pracy i będę od czasu do czasu nim się zajmować ☺️ Super chłopiec a wygadany za trzech ☺️
 
Hejka 😘 o jak ładnie rosną , super ☺️ A który już tydzień? Jak się czujesz ? ☺️ Cisza właśnie widzę na forum ☺️ a ja właśnie opiekuje się dwulatkiem sąsiadki bo ona w pracy i będę od czasu do czasu nim się zajmować ☺️ Super chłopiec a wygadany za trzech ☺️
9 tydzień. Czuję się nawet dobrze, trochę senna, szybko się męczę, zaczęły mnie drażnić niektóre zapachy a poza tym ok. Na szczęście nie wymiotuję 😁👍 U Ciebie wszystko do przodu? 😉
 
Hej dziewczynki, co tutaj tak cicho? 😁 Ja muszę się pochwalić że moje maluszki mają już po 2 cm , 😀❤️
kochana za którym razem Ci się udało i jaki to był zabieg? Bardzo się cieszę z Twojego szczęścia😘 ja cichutko marzę o bliźniakach🤗 ciekawe po jakim zabiegu jest większe prawdopodobieństwo🤔
 
9 tydzień. Czuję się nawet dobrze, trochę senna, szybko się męczę, zaczęły mnie drażnić niektóre zapachy a poza tym ok. Na szczęście nie wymiotuję 😁👍 U Ciebie wszystko do przodu? 😉
To super , że się dobrze czujesz 🥰 w poniedziałek mam monitoring cyklu i wtedy okaże się na kiedy inseminacja . Byłam u Enodkrynologa TSH nadal stoi w miejscu 2,2 zwiększył dawkę ale pozwolił się starać skoro nie podskoczyło. Mam już dosyć stania w miejscu muszę działać bo czas leci . Za tydzień skontroluje TSH jak działa po tej dawce . ☺️ Nie nastawiam się absolutnie na nic wtedy się udało za pierwszym razem niestety skończyło się nieszczęśliwie teraz zobaczymy jak to będzie trzeba być dobrej myśli i walczyć . 💪
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry