reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
Dziewczyny jestem po zabiegu🥰 mam do Was pytanko, czy po zabiegu od razu normalnie funkcjonowalyscie czy chwilę jednak dla pewności czekałyście? Ja po zabiegu na fotelu leżałam około 7minut. Roztrzepana wyszłam z gabinetu i idąc chodnikiem stwierdziłam że usiądę na przystanku i jednak chwilę poczekam🤷‍♀️ po poprzednim udanym zabiegu wróciłam do domu i od razu przeleżałam cały dzień, dzisiaj muszę iść do pracy na drugą zmianę i sama nie wiem jak się teraz zachować🙆‍♀️
 
reklama
Dziewczyny jestem po zabiegu🥰 mam do Was pytanko, czy po zabiegu od razu normalnie funkcjonowalyscie czy chwilę jednak dla pewności czekałyście? Ja po zabiegu na fotelu leżałam około 7minut. Roztrzepana wyszłam z gabinetu i idąc chodnikiem stwierdziłam że usiądę na przystanku i jednak chwilę poczekam🤷‍♀️ po poprzednim udanym zabiegu wróciłam do domu i od razu przeleżałam cały dzień, dzisiaj muszę iść do pracy na drugą zmianę i sama nie wiem jak się teraz zachować🙆‍♀️
Ja po zabiegu leżałam 10 minut i w domu też leżałam, ale to z lenistwa 🤪 zależy jaką masz pracę, ja pracuję w biurze i na drugi dzień normalnie szłam do pracy. Ważne żeby się nie przemęczać i oszczędzać. Trzymam kciuki 😉
 
Dziewczyny jestem po zabiegu🥰 mam do Was pytanko, czy po zabiegu od razu normalnie funkcjonowalyscie czy chwilę jednak dla pewności czekałyście? Ja po zabiegu na fotelu leżałam około 7minut. Roztrzepana wyszłam z gabinetu i idąc chodnikiem stwierdziłam że usiądę na przystanku i jednak chwilę poczekam🤷‍♀️ po poprzednim udanym zabiegu wróciłam do domu i od razu przeleżałam cały dzień, dzisiaj muszę iść do pracy na drugą zmianę i sama nie wiem jak się teraz zachować🙆‍♀️
ja odrazu normalnie funkcjonowalam i takie tez jest tu (NL) zalecenie lekarzy.
Cos niedawno czytalam o badaniach na ten temat gdzie im wyszlo ze pozostanie w pozycji lezacej przez okreslony czas po zabiegu nie zwieksza szans sukcesu.
Nie przejmowalabym sie powrotem do pracy (chyba ze dzwigasz w niej ciezary), lub gdy masz taka ochote pozostaniem w domu i odpoczynkiem. Oba wyjscia sa dobre i chyba najwazniejsze zebys sluchala swojego ciala 😉

🤞 za to zeby to byl twoj ostatni zabieg!
 
Oki, dzieki. Jestem liderem na produkcji zależy od dnia czasem 8h za biurkiem a czasem 8h na nogach😕 ciężko powiedzieć jak będzie dzisiaj. Nie dźwigam ciężarów ale bardzo dużo chodzę😕
 
Dziewczyny mam lekkie plamienie, taż tak miałyście?🤔 Mi się to zdarzyło pierwszy raz i tak się zastanawiam. Znalazłam podobna historie i dziewczynie się nie udało😔 pewnie już zaczynam panikować bo bardzo chciałabym w końcu pod sercem nosić drugie serduszko, pewnie tak jak każda z Nas❤️
 
Dziewczyny mam lekkie plamienie, taż tak miałyście?🤔 Mi się to zdarzyło pierwszy raz i tak się zastanawiam. Znalazłam podobna historie i dziewczynie się nie udało😔 pewnie już zaczynam panikować bo bardzo chciałabym w końcu pod sercem nosić drugie serduszko, pewnie tak jak każda z Nas❤️
Zdarzało się ;) pytałam lekarza to mówił, ze jak najbardziej możliwe podrażnienie od wziernika. Trzymam ✊🏻✊🏻
 
Karola a czy to plamienie od wziernika może być brunatne?? Wcześniej było różowe teraz brunatne ale bardzo skąpe, kilka kropelek
Nie stresuj sie to calkiem nornalne, tak jak najbardziej moze byc ciemne, jak to krew jak zasycha :) mysle ze jak nie ma duzo tej krwi to nie ma sie czym martwic, ja tam w srodku delikatna jestem i prawie zawsze jak mi wziernik zakladaja to potem mam plamienia delikatne
 
reklama
Do góry