reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
Hej dziewczyny!
Co u was slychac? Jak sie czujecie? Ktos dzis monitoruje/testuje?
Ja dzis 5dpo, 7dp Ovitrelle grzecznie czekam na wynik 2 inseminacji.
Tak sie zastanawiam co wciagnelo watek “kto po in vitro”, czy moze tylko ja go z jakiegos powodu nie widze 🧐
 
reklama
Hej dziewczyny!
Co u was slychac? Jak sie czujecie? Ktos dzis monitoruje/testuje?
Ja dzis 5dpo, 7dp Ovitrelle grzecznie czekam na wynik 2 inseminacji.
Tak sie zastanawiam co wciagnelo watek “kto po in vitro”, czy moze tylko ja go z jakiegos powodu nie widze 🧐
Hej :-) trzymam kciuki za tłuściutkie 2 kreseczki.
U mnie oczekiwanie na transfer bobaska. Jutro idę na usg oceniające grubość endometrium.
 
Hej :-) trzymam kciuki za tłuściutkie 2 kreseczki.
U mnie oczekiwanie na transfer bobaska. Jutro idę na usg oceniające grubość endometrium.

Dzieki wielkie! Wszystkie kciuki sa bardzo mile widziane! Staramy sie od marca 2020 i
pieknie by bylo wreszcie zobaczyc wyczekane dwie kreski.
Mam nadzieje ze endometrium bedzie idealne i bejbik sie dobrze w nie wgryzie. Zycze ci tego z calego serca bo domyslam sie ze starasz sie juz jakis czas. 🤞🤞🤞🤞🤞🤞🤞🤞🤞🤞🤞🤞🤞🤞🤞🤞
 
Hej dziewczyny!
Co u was slychac? Jak sie czujecie? Ktos dzis monitoruje/testuje?
Ja dzis 5dpo, 7dp Ovitrelle grzecznie czekam na wynik 2 inseminacji.
Tak sie zastanawiam co wciagnelo watek “kto po in vitro”, czy moze tylko ja go z jakiegos powodu nie widze 🧐
Hej, ja jutro mam zabieg😉 nie wiem jak wytrzymam te dwa tygodnie oczekiwań🙈 mam nadzieję że dla wszystkich Pan jak i dla mnie wrzesień będzie owocny🤗
 
reklama
Do góry