reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
Chodzi o Klinikę Zdrówko? Jestem po jednej inseminacji , ogólnie poszło całkiem sprawnie, byłam zdziwiona, że tak krótko po inseminacji leży się na fotelu , dosłownie chwila i już kazali wstać. Nie udało się. Po inseminacji brałam Progesterone Bensis- straszne zawroty głowy po nim miałam ( nie wiem czy jestem wyjątkiem, czy tak po tym leku jest), więc jakby coś doradzam brać wieczorem:-).
Tak, dokładnie o ta klinikę chodzi. Robisz drugie podejście? Ja niestety nawet źle czuje się po bromergonie więc pewnie jak będę musiała brać ten lek co Ty to też będzie źle więc dzięki za radę! ;)
 
reklama
Tak podchodzimy jeszcze raz. Zobaczymy co z tego wyjdzie. Pierwsza inseminacja była na niepękniętych pęcherzykach. Teraz mam inne leki niż ostatnio. Mam bardzo niskie amh i moje jajniki się nie popisują po stymulacji.
 
Tak podchodzimy jeszcze raz. Zobaczymy co z tego wyjdzie. Pierwsza inseminacja była na niepękniętych pęcherzykach. Teraz mam inne leki niż ostatnio. Mam bardzo niskie amh i moje jajniki się nie popisują po stymulacji.
Rozumiem. Ja dopiero za 7 dni mam iść na badanie amh, bo wcześniejszy lekarz nic mi nie powiedział o tym badaniu. Teraz jak już wiedzą na czym stoją u Ciebie to dobiorą odpowiednie leki i na pewno będzie lepiej! ;)
 
Hej dziewczyny poczytuje tutaj u was od jakiegoś czasu postanowiłam dołączyć 3 dni temu mieliśmy z mężem pierwsza inseminacje jednak martwię się ze poszło cos nie tak odczuwam bol jajników dość mocny nie wiem czy jeto to spowodowane owulacja ? Nie biore teraz żadnych leków oprócz witamin .czy któraś tez tak miala ?
 
Hej dziewczyny poczytuje tutaj u was od jakiegoś czasu postanowiłam dołączyć 3 dni temu mieliśmy z mężem pierwsza inseminacje jednak martwię się ze poszło cos nie tak odczuwam bol jajników dość mocny nie wiem czy jeto to spowodowane owulacja ? Nie biore teraz żadnych leków oprócz witamin .czy któraś tez tak miala ?
Hej:) nie martw sie pobolewanie brzucha to czesty objaw po inseminacji :) a nie mialas robionego usg przed zeby spr jaki pecherzyk czy pekniety czy nie?
 
reklama
Hej:) nie martw sie pobolewanie brzucha to czesty objaw po inseminacji :) a nie mialas robionego usg przed zeby spr jaki pecherzyk czy pekniety czy nie?
Usg mialam robione dzien przed inseminacja lekarz stwierdził że pecherzyki dojrzałe są i można działać.
Podałam wieczorem sobie ovitelle . Jednak w dzień inseminacji stwierdził że nie ma już konieczność robienia usg . Ale te bolące jajniki jednak trochę mnie nie pokoja
 
Do góry