reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
Cześć dziewczyny z końce lipca mieliśmy podchodzić do ivf i na chwilę obecną stoimy w miejscu. Trafiłam do lekarza który męża wysłał na badanie miox i okazało się że nie wyszło za dobrze :( jest w trakcie leczenia. Lekarz powiedział że zajdę naturalnie w ciążę tylko mąż musi poprawić wyniki. Miox to badanie nasienia w kierunku stresu oksydscyjnego i ma poddyzszona norme. Na chwilę obecną ivf odpuszczamy bo lekarz mówi że zajdę naturalnie w ciążę jak męża unormuje. Dajemy sobie do końca roku czas jeśli nic z tego nie wyjdzie to wtedy będziemy podchodzić do ivf.
Wiem, ze czekanie jest męczące, ale to dobre wieści ;) trzymam niezmiennie kciuki ✊🏻
 
reklama
Cześć dziewczyny z końce lipca mieliśmy podchodzić do ivf i na chwilę obecną stoimy w miejscu. Trafiłam do lekarza który męża wysłał na badanie miox i okazało się że nie wyszło za dobrze :( jest w trakcie leczenia. Lekarz powiedział że zajdę naturalnie w ciążę tylko mąż musi poprawić wyniki. Miox to badanie nasienia w kierunku stresu oksydscyjnego i ma poddyzszona norme. Na chwilę obecną ivf odpuszczamy bo lekarz mówi że zajdę naturalnie w ciążę jak męża unormuje. Dajemy sobie do końca roku czas jeśli nic z tego nie wyjdzie to wtedy będziemy podchodzić do ivf.
Zobaczysz, że się nie obejrzysz a będziesz w ciąży ☺️ to właśnie dobra wiadomość, że jest szansa na naturalne zajście ☺️ Trzymam za Was kciuki ✊✊
 
Cześć dziewczyny, dzisiaj byłam u lekarza i zdecydowaliśmy się na insuminacje. Mam problemy z tarczyca i prolaktyna, regulujemy ją, narzeczony ze średnim nasieniem (ale podobno bez tragedii). Mam przepisane puregon oraz ovitrelle i w następnym miesiącu pierwsza próba. Pytanie, czy któraś z Was miała robiona insuminacje w Niemczu (Koło Bydgoszczy)? Jestem trochę załamana, ale mam nadzieję, że to forum mnie trochę podniesie na duchu. Trzymajcie się dziewczyny
 
Dziewczyny, czekam na @ i podchodzę do ivf krótkim protokołem. Która Was stymoulawana była lekiem gonal? Dawał jakieś objawy? :)
Bralam Gonal do poniedziałku. Łącznie 12 zastrzyków po 150. Przez stymulacje przeszlam jak burza. Czułam się dobrze i nawet wyjechałam na wakacje w trakcie. Będzie dobrze . Nie jest to najmilsza rzecz na świecie ale do przeżycia
 
Dziewczyny, czekam na @ i podchodzę do ivf krótkim protokołem. Która Was stymoulawana była lekiem gonal? Dawał jakieś objawy? :)
A i jeszcze nie trzymaj cały czas fałdu skóry. Złap wbij igłę i puść. Ja przez ten błąd narobiłam sobie siniaków. W klinice mnie nauczyli i reszta byla bez bólu i siniaków
 
Cześć dziewczyny, dzisiaj byłam u lekarza i zdecydowaliśmy się na insuminacje. Mam problemy z tarczyca i prolaktyna, regulujemy ją, narzeczony ze średnim nasieniem (ale podobno bez tragedii). Mam przepisane puregon oraz ovitrelle i w następnym miesiącu pierwsza próba. Pytanie, czy któraś z Was miała robiona insuminacje w Niemczu (Koło Bydgoszczy)? Jestem trochę załamana, ale mam nadzieję, że to forum mnie trochę podniesie na duchu. Trzymajcie się dziewczyny
Hej, hej 😊 miejsce o ktorym piszesz to nie moje rejony, ale chcialam Ci powiedziec ze inseminacja nie jest taka strasza, tak na prawde w ogole nie jest 😊 wiadomo jesli jest to Twoja pierwsza to bedzie stres ale wierz mi zabieg sam w sobie nie jest straszny 😊 postaraj sie wyluzowac przed zabiegiem i myslec o czym milym😊 wiem, ze moze to co powiem jest glupie ale zawesze na inseminacje ide ładnie ubrana jakos tak calosciowo chce sie dobrze czuc sama ze soba bo a nuż sie uda 😍 czego oczywiscie zycze Tobie i Wam wszystkim dziewczyny 😊😘
 
Cześć dziewczyny, dzisiaj byłam u lekarza i zdecydowaliśmy się na insuminacje. Mam problemy z tarczyca i prolaktyna, regulujemy ją, narzeczony ze średnim nasieniem (ale podobno bez tragedii). Mam przepisane puregon oraz ovitrelle i w następnym miesiącu pierwsza próba. Pytanie, czy któraś z Was miała robiona insuminacje w Niemczu (Koło Bydgoszczy)? Jestem trochę załamana, ale mam nadzieję, że to forum mnie trochę podniesie na duchu. Trzymajcie się dziewczyny
Nie badz zalamana!! :) narzeczony niech sie suplementuje zeby jeszcze poprawic nasienie i spokojnie sobie podejdzcie do inseminacji:) nie jest straszna nic nie boli, jak to pierwsza to trzeba sie uzbroic w duuuzo cierpliwosci bo to oczekiwanie potem na test jest straszne tzn dla mnie było... Non stop myslenie uda sie czy sie nie uda i tak w kółko. Aaa no i trzymam kciuki!!!
 
reklama
Bralam Gonal do poniedziałku. Łącznie 12 zastrzyków po 150. Przez stymulacje przeszlam jak burza. Czułam się dobrze i nawet wyjechałam na wakacje w trakcie. Będzie dobrze . Nie jest to najmilsza rzecz na świecie ale do przeżycia
Od którego DC brałaś? :) Ja dzisiaj rozmawialam z lekarzem i powiedziałam wprost że mam dość stania w miejscu, monitoringów, czekania i nadal nic. Tym sposobem zmiana z iui na ivf 😁😁
 
Do góry