reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    293
reklama
Ja tez miałam, bez tego inseminacja nie ma sensu, zreszta u mnie z uwagi na przebyte cc lekarka przed podaniem stymulacji kazała sprawdzić mi drożność
Teraz w tych czasach myślę, że ciężko będzie się dostać na takie badanie.. :(
I co Ci wyszło jajowody drożne?
Przepraszam ja nie w temacie.. Inseminacja się udała?
 
Teraz w tych czasach myślę, że ciężko będzie się dostać na takie badanie.. :(
I co Ci wyszło jajowody drożne?
Przepraszam ja nie w temacie.. Inseminacja się udała?
Ja robiłam prywatnie w klinice , nie ma problemu, żeby zrobili w czasie zarazy robiłam w sierpniu. Jajowody drożne choć kontrast przepływał z oporami, inseminacja niestety nie udana🥺
Mam nadzieje , ze w styczniu sie uda
A Ty jesteś przed ?
 
Ja robiłam prywatnie w klinice , nie ma problemu, żeby zrobili w czasie zarazy robiłam w sierpniu. Jajowody drożne choć kontrast przepływał z oporami, inseminacja niestety nie udana🥺
Mam nadzieje , ze w styczniu sie uda
A Ty jesteś przed ?
Jak wspomniałam wyżej, mam za sobą dwie ciążę naturalne ostatnia w 2018. Trzecia ciąża była z in vitro. Z tego wszystkiego mam dwoje dzieci. Chciałabym spróbować jeszcze raz, ale myślałam o inseminacji, ale jak czytam różne wpisy to skuteczność raczej słaba..
 
Właśnie test zrobilam, również biel. Chociaż okres 26 więc może się wiele wydarzyć, ale wątpie. Trzymajcie się dziewczyny.
 
reklama
Od lewej wczorajszy tylko fabryczna była 😔
 

Załączniki

  • 1eb56ad1-7b83-4c67-8d79-b081bea33a9e.jpg
    1eb56ad1-7b83-4c67-8d79-b081bea33a9e.jpg
    42,4 KB · Wyświetleń: 51
Do góry