reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    293
Tak 3 razy dziennie rano, popołudniu i wieczorem po tabletce i miałam 3 piękne pęcherzyki. Takie zalecenie dostałem od lekarza😁
Dlatego dzielę się z Wami swoimi doświadczeniami może którejś z Was coś pomogę, naprowadzę 🤷‍♀️ Bo sama przeszłam przez kilku lekarzy i byłam nimy rozczarowana 🥴🥺🤦‍♀️
Przeliczyłam ile tabletek mi zostało, akurat 15 👍🙂
 
reklama
Właśnie wróciłam ze spaceru z moim psiakiem i po wczorajszym bardzo emocjonalnie ciężkim dniu doszłam do wniosku że kurde, to nie w moim stylu poddawać się, nie poddaliśmy się w chorobie nowotworowej mojego męża to teraz tym bardziej nie odpuszczę.!!! 💪 @Asia34 bardziej dziękuję za Twoje słowa, naprawdę pomogło 😉 potrzeba trochę szczęścia, podchodzę do 3 procedury licząc że to szczęście spotka mnie już w przyszłym miesiącu 😉
Good Girl !!! 🙂 i takiego podejścia się trzymaj... ja chodziłam i pod nosem sobie powtarzałam, że przecież wszystko będzie dobrze i kiedyś się w końcu uda. Udało się za trzecim razem, teraz już leci 17. tydzień, także cierpliwość cierpliwość i dobre nastawienie :)
 
Tak. Lekarz powiedział że w moim przypadku dwie trzy próby i powinno zaskoczyć.🙄 Podejdziemy jedsxs raz do AID a później nie wiem.... Nie stać nas na in Vitro więc chyba będę musiała odpuścić 😟
Nie wyobrażam sobie że będziesz musiała odpuścić :( jesteś mi bliska bo ja też aid i wierzę w to, że tobie też się uda. Ściskam cię bardzo bardzo mocno!!!
 
Podjęłam decyzję że podchodzę do 4 IUI ale tym razem na cyklu natrualnym. Może to dla Was dziwne ale mimo kilku krotnego zwiększenia dawek różnych tabletek na stymulacje zawsze miałam 1 pęcherzyk dominujący i to zawsze z lewej strony. Kiedyś przed stymulacjami miałam zawsze więcej niż 1 i zawsze z prawej. Chce spróbować jakoś inaczej bo wogle już nie wierzę że się może udać.
 
Hej dziewczynki.
Cały czas Was podczytuję, ale nie pisałam, bo nie miałam o czym. W przyszłym tygodniu mam wizytę by lekarz zapisał leki na kolejną stymulację. Pierwsze dwie miałam z CLO. Teraz mają to być jakieś zastrzyki 🤷‍♀️ Zobaczymy, czy to coś zmieni. Liczę na to, że do trzech razy sztuka. Dlatego też bardzo mocno trzymam kciuki za Ciebie ejj. Musi się udać! 💪💪💪
Bardzo się cieszę z wiadomości od Neonka :) Gratulacje!!! Pamiętam jak walczyłaś.
Kolor nadzieji mam nadzieję, że u Ciebie też będzie wszystko dobrze i dołączysz do grona szczęśliwych mam.
W kalendarzu coraz więcej terminów porodów :) :) :) :) :) Oby tak dalej!
Pozdrawiam
 
Nie wyobrażam sobie że będziesz musiała odpuścić :( jesteś mi bliska bo ja też aid i wierzę w to, że tobie też się uda. Ściskam cię bardzo bardzo mocno!!!
Ja się obawiam że może mnie blokować tylko brak pieniędzy 😢 bo mentalnie jestem nastawiona pozytywnie mimo wszystko, dlatego tak bardzo chcę żeby się udała ta 3 AID.
 
Ja się obawiam że może mnie blokować tylko brak pieniędzy 😢 bo mentalnie jestem nastawiona pozytywnie mimo wszystko, dlatego tak bardzo chcę żeby się udała ta 3 AID.
Wiem co czujesz u nas też z kasą zaczyna się problem. Dlatego jeszcze 1 IUI czwarta i kończymy. Kurczę przed ślubem 7 lat temu nawet bym nie pomyslala że to będzie dotyczyć właśnie nas. Aj
 
Podjęłam decyzję że podchodzę do 4 IUI ale tym razem na cyklu natrualnym. Może to dla Was dziwne ale mimo kilku krotnego zwiększenia dawek różnych tabletek na stymulacje zawsze miałam 1 pęcherzyk dominujący i to zawsze z lewej strony. Kiedyś przed stymulacjami miałam zawsze więcej niż 1 i zawsze z prawej. Chce spróbować jakoś inaczej bo wogle już nie wierzę że się może udać.
Jestem za ! U mnie zawsze po stymulacji bym jeden pęcherzyk gdzie po owulacjii były zawsze 2 :D
 
Dziękuję że do nas dołączyłas i się odezwałaś[emoji4] Bardzo mi miło i dziękuję za tak miłe słowa[emoji3590] ja również będę za ciebie trzymać kciuki[emoji110][emoji256]

Hej dziewczynki.
Cały czas Was podczytuję, ale nie pisałam, bo nie miałam o czym. W przyszłym tygodniu mam wizytę by lekarz zapisał leki na kolejną stymulację. Pierwsze dwie miałam z CLO. Teraz mają to być jakieś zastrzyki [emoji2368] Zobaczymy, czy to coś zmieni. Liczę na to, że do trzech razy sztuka. Dlatego też bardzo mocno trzymam kciuki za Ciebie ejj. Musi się udać! [emoji123][emoji123][emoji123]
Bardzo się cieszę z wiadomości od Neonka :) Gratulacje!!! Pamiętam jak walczyłaś.
Kolor nadzieji mam nadzieję, że u Ciebie też będzie wszystko dobrze i dołączysz do grona szczęśliwych mam.
W kalendarzu coraz więcej terminów porodów :) :) :) :) :) Oby tak dalej!
Pozdrawiam
 
reklama
Podjęłam decyzję że podchodzę do 4 IUI ale tym razem na cyklu natrualnym. Może to dla Was dziwne ale mimo kilku krotnego zwiększenia dawek różnych tabletek na stymulacje zawsze miałam 1 pęcherzyk dominujący i to zawsze z lewej strony. Kiedyś przed stymulacjami miałam zawsze więcej niż 1 i zawsze z prawej. Chce spróbować jakoś inaczej bo wogle już nie wierzę że się może udać.
Kochana walcz 🙂💪
 
Do góry