reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
reklama
Mi właśnie też nie kazał prolaktyny, również Augustyniak tak jak i polecalas:) nie wiedziałam że na tabletkę potrzebna recepta :/ a invicta ich nie wystawia tak jak i skierowania wypisuje?
Lekarz musi wystawić z recepte. Ja też dostałam wytyczne z kliniki, poszłam i przy oddawaniu krwi Pani się pyta czy mam tabletkę 😕 ale doktor mówił że to nie jest istotne. Kurde już sama nie wiem, pogadam z nim o tym na kolejnej wizycie
 
Życzę Wam tego z całego serca żeby się udało. Po tylu przejściach 😔 podziwiam, ja wymiekam przy drugiej nieudanej próbie ☹️
Ja też po drugiej byłam bardziej załamana niż po pierwszej nieudanej, musisz wyluzować to pomaga na prawdę, wiem, że łatwo się mówi, ale na prawdę nie mamy wpływu na to czy się uda czy nie... to loteria szczęścia więc w końcu się uda!!!
 
Ja też po drugiej byłam bardziej załamana niż po pierwszej nieudanej, musisz wyluzować to pomaga na prawdę, wiem, że łatwo się mówi, ale na prawdę nie mamy wpływu na to czy się uda czy nie... to loteria szczęścia więc w końcu się uda!!!
Dziękuję 🙂 będę próbowała z całych sił podejść do tego na spokojnie. 😉
 
Właśnie wróciłam ze spaceru z moim psiakiem i po wczorajszym bardzo emocjonalnie ciężkim dniu doszłam do wniosku że kurde, to nie w moim stylu poddawać się, nie poddaliśmy się w chorobie nowotworowej mojego męża to teraz tym bardziej nie odpuszczę.!!! 💪 @Asia34 bardziej dziękuję za Twoje słowa, naprawdę pomogło 😉 potrzeba trochę szczęścia, podchodzę do 3 procedury licząc że to szczęście spotka mnie już w przyszłym miesiącu 😉
 
reklama
Dziewczyny ja pracuje w Diagnostyce i u nas przy robieniu testu z prolaktyna dajemy tabletkę bez recepty do badań. Zadzwońcie do swojego labolatorium i się zapytajcie. Test robiony na czczo u rano !
 
Do góry