reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
reklama
Wiem co czujesz u nas też z kasą zaczyna się problem. Dlatego jeszcze 1 IUI czwarta i kończymy. Kurczę przed ślubem 7 lat temu nawet bym nie pomyslala że to będzie dotyczyć właśnie nas. Aj
U mnie to było tak że przed ślubem już wiedzieliśmy że dzieci nie możemy mieć. Mąż zachorował kilka lat wcześniej. Także ok 8 lat zajęło mi żeby przetrawić ta sytuacje. Decyzje o AID podjęliśmy w maju i w czerwcu już była wizyta więc szybko poszło. Człowiek znowu wierzy, marzy i ma nadzieję że nie wszystko stracone. A co będzie.... Nie mam pojęcia. 😔
 
Witam dziewczynki życzę wam wszystkim pięknej niedzieli mimo pogody za oknem i żeby każda z was odgoniła złe myśli i zrobiła coś przyjemnego tylko dla siebie[emoji4][emoji256][emoji3590][emoji517]
Moja niedziela zaczęła się przecudownie, blomba z zęba mi wypadła, mam gigantyczna dziurę i muszę uważac żeby mi się ząb nie złamał. A wizyta za tydzień 😶🤨 z drugiej strony dobrze że w dobie pandemii w ogóle gabinet jest otwarty. 👍😛
 
O jej co za pech pewnie na halloween za dużo się cukiereczków zjadło[emoji316][emoji517] i teraz są straty[emoji12]
Musisz uważać teraz przez ten tydzień żeby sobie nie pogorszyć.
Moja niedziela zaczęła się przecudownie, blomba z zęba mi wypadła, mam gigantyczna dziurę i muszę uważac żeby mi się ząb nie złamał. A wizyta za tydzień [emoji55][emoji2955] z drugiej strony dobrze że w dobie pandemii w ogóle gabinet jest otwarty. [emoji106][emoji14]
 
U mnie dzisiaj cień cienia cienia :) zobaczę jutro czy ciemnieje :)
Screenshot_20201102-122149_Gallery.jpeg
 
Evelyn trzymam kciuki za ciemniejaca kreske.
A ja juz po punkcji w domu. Pobrali 13 sztuk. Teraz najgorsze czekanie. Jezeli pojdzie dobrze z planem to w sobote transfer.
 
reklama
Do góry