reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    293
No mi tak właśnie lekarz powiedział, że tego nie trzeba 😕 kurcze sama bym zrobiła sobie to badanie ale na tą tabletkę muszę mieć receptę 🥺
Badanie
Właśnie wróciłam ze spaceru z moim psiakiem i po wczorajszym bardzo emocjonalnie ciężkim dniu doszłam do wniosku że kurde, to nie w moim stylu poddawać się, nie poddaliśmy się w chorobie nowotworowej mojego męża to teraz tym bardziej nie odpuszczę.!!! 💪 @Asia34 bardziej dziękuję za Twoje słowa, naprawdę pomogło 😉 potrzeba trochę szczęścia, podchodzę do 3 procedury licząc że to szczęście spotka mnie już w przyszłym miesiącu 😉
💪 A następną IUI lekarz zaleca na cyklu naturalnym czy z stymulacją dla zwiększenia szansy powodzenia?
 
reklama
Dziewczyny ja pracuje w Diagnostyce i u nas przy robieniu testu z prolaktyna dajemy tabletkę bez recepty do badań. Zadzwońcie do swojego labolatorium i się zapytajcie. Test robiony na czczo u rano !
Ja robiłam w laboratorium w szpitalu u nas i babka powiedziała że muszę mieć skierowanie. A jeśli mogę spytać gdzie w diagnostyce pracujesz? W sensie nie w jakim mieście ale w jakim laboratorium
 
Badanie
💪 A następną IUI lekarz zaleca na cyklu naturalnym czy z stymulacją dla zwiększenia szansy powodzenia?
Raczej kolejny na Aromku znowu będę miała. Bez Aromku miałam jeden pęcherzyk, przy drugim cyklu wyhodowalam 2 przyjmując 2 tabletki dziennie przez 5 dni, tym razem spróbuję namówić lekarza na zwiększenie dawki żeby udało się wychodowac 3 pęcherzyki. Ale nie wiem czy lekarz się zgodzi😉
 
Ja robiłam w laboratorium w szpitalu u nas i babka powiedziała że muszę mieć skierowanie. A jeśli mogę spytać gdzie w diagnostyce pracujesz? W sensie nie w jakim mieście ale w jakim laboratorium
Oczywiście nie skierowanie tylko receptę 😄 ale faktycznie może podzwonie i się popytam
 
Raczej kolejny na Aromku znowu będę miała. Bez Aromku miałam jeden pęcherzyk, przy drugim cyklu wyhodowalam 2 przyjmując 2 tabletki dziennie przez 5 dni, tym razem spróbuję namówić lekarza na zwiększenie dawki żeby udało się wychodowac 3 pęcherzyki. Ale nie wiem czy lekarz się zgodzi😉
Ja również zawsze miałam na naturalnym 1 pęcherzyk Przy aromku 2 tabletek też 2 pęcherzyki A teraz miałam 3 tabletki dziennie i 3 pęcherzyki i dzięki temu wkońcu trafił się ten prawidłowy, który się zapłodnił. Masz rację naciskaj lekarza aby zgodził się na większą dawkę a co za tym idzie i 3 razy więcej szans na powodzenie 💪
 
Ja również zawsze miałam na naturalnym 1 pęcherzyk Przy aromku 2 tabletek też 2 pęcherzyki A teraz miałam 3 tabletki dziennie i 3 pęcherzyki i dzięki temu wkońcu trafił się ten prawidłowy, który się zapłodnił. Masz rację naciskaj lekarza aby zgodził się na większą dawkę a co za tym idzie i 3 razy więcej szans na powodzenie 💪
Brałaś 3 tabletki dziennie między 3 a 7 dc. ja mam zapas Aromku w domu jeszcze także starczy mi 😄
 
Brałaś 3 tabletki dziennie między 3 a 7 dc. ja mam zapas Aromku w domu jeszcze także starczy mi 😄
Od 2 dnia przez 5 dni, 3 razy dziennie rano, popołudniu i wieczorem po tabletce i miałam 3 piękne pęcherzyki. Takie zalecenie dostałem od lekarza😁
Dlatego dzielę się z Wami swoimi doświadczeniami może którejś z Was coś pomogę, naprowadzę 🤷‍♀️ Bo sama przeszłam przez kilku lekarzy i byłam nimy rozczarowana 🥴🥺🤦‍♀️
 
Ostatnia edycja:
reklama
Tak 3 razy dziennie rano, popołudniu i wieczorem po tabletce i miałam 3 piękne pęcherzyki. Takie zalecenie dostałem od lekarza😁
Dlatego dzielę się z Wami swoimi doświadczeniami może którejś z Was coś pomogę, naprowadzę 🤷‍♀️ Bo sama przeszłam przez kilku lekarzy i byłam nimy rozczarowana 🥴🥺🤦‍♀️
Ja mojemu ufam, ma bardzo dobre opinie i statystyki 😉 ale jak się nie udaje to człowiek już różne myśli ma i wielu rzeczy się chwyta. Wydaje mi się że nie będzie miał przeciwskazan żeby zwiększyć mi dawkowanie. Zobaczymy. W końcu 3 pęcherzyki są dopuszczalne przy inseminacji. To jest max bo mówił że 4 to już za dużo. Podejrzewam że nie chciał mnie tak faszerować od razu bo liczył że się uda. Teraz przy 3 próbie wszystkie ręce na pokład 😉
 
Do góry