reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
Dziewczyny czy po drożności miałyście jakieś plamienia? Ja miałam dwa dni temu drożność i id razu po badaniu trochę jakby starej krwi, wczoraj nic a dziś znów trochę takiej brązowej razem ze skrzepami. Nie wiem czy to normalne :/ brzuch mnie nie boli ani nic..
 
reklama
Hej dziewczynki, ja dzisiaj byłam na kontrolnym usg, pęcherzyk pękł, jest ciałko żółte, endometrium podobno b. Ładne .. 20 kwietnia mam robić betę ✊:sorry2:
Teraz pozostaje mi czekać i myśleć pozytywnie ..
A proszę powiedz mi czy miałaś takie zalecenie by mieć kontrolne usg czy sama z siebie poszłaś. Bo iui miałyśmy w tym samym dniu i ani w klinice ani mój gin nie mówili nic o tym. Mam tylko od poniedziałku po 12 dniach zrobić test lub betę
 
Dziewczyny, napiszcie mi proszę jak się przygotować w cyklu do IUI. W którym dniu pierwszy monitoring, ile wcześniej robilyscie badania itp. Mi owu wypada w okresie majówkowym, więc obawiam się że się nie uda w najbliższym cyklu [emoji3525]
 
Dziewczyny, napiszcie mi proszę jak się przygotować w cyklu do IUI. W którym dniu pierwszy monitoring, ile wcześniej robilyscie badania itp. Mi owu wypada w okresie majówkowym, więc obawiam się że się nie uda w najbliższym cyklu [emoji3525]
Przy moich 26 dniowych cyklach od 3 do 7 dc letrozol. 9 dc wizyta w klinice badanie estrogen usg jaki pęcherzyka. 10 dc zastrzyk owitrel i 11 dc iui
Wcześniej badania wirusowe były robione
Też w sumie szykpwalam się na weekend majowy i u mnie w klinice 2 i 4 maja pracuję i by zrobili iui
 
A proszę powiedz mi czy miałaś takie zalecenie by mieć kontrolne usg czy sama z siebie poszłaś. Bo iui miałyśmy w tym samym dniu i ani w klinice ani mój gin nie mówili nic o tym. Mam tylko od poniedziałku po 12 dniach zrobić test lub betę
Kontrolne usg zawsze każe mi robić moja ginekolog z kliniki, bo chce mieć pewność ze te pecherzyki mi popękały . Przy każdym iui tak miałam. Na tej wizycie tez zawsze rozpisuje mi jak mam brac Duphaston i kiedy właśnie dokładnie zrobić betę.
 
Kontrolne usg zawsze każe mi robić moja ginekolog z kliniki, bo chce mieć pewność ze te pecherzyki mi popękały . Przy każdym iui tak miałam. Na tej wizycie tez zawsze rozpisuje mi jak mam brac Duphaston i kiedy właśnie dokładnie zrobić betę.
U mnie zawsze pękają więc może nie widzieli powodu sprawdzać
To było moje pierwsze iui więc jestem trochę zielona w temacie
Życzę Ci by To było twoje ostatnie iui i żeby beta było pozytywna
 
Kontrolne usg zawsze każe mi robić moja ginekolog z kliniki, bo chce mieć pewność ze te pecherzyki mi popękały . Przy każdym iui tak miałam. Na tej wizycie tez zawsze rozpisuje mi jak mam brac Duphaston i kiedy właśnie dokładnie zrobić betę.
Ja Tobie również życzę tego samego ! A kiedy będziesz robiła betę ?
Mi kazała zrobić 20 kwietnia, tak wiec w sobotę wielkanocna .. mam przyjechać do kliniki bo tam wynik jest za pół godziny, a jak Beta będzie pozytywna to muszę wziąć kroplówkę z Intralipidem .
 
Ja Tobie również życzę tego samego ! A kiedy będziesz robiła betę ?
Mi kazała zrobić 20 kwietnia, tak wiec w sobotę wielkanocna .. mam przyjechać do kliniki bo tam wynik jest za pół godziny, a jak Beta będzie pozytywna to muszę wziąć kroplówkę z Intralipidem .
Też 20 kwietnia Ale w laboratorium zrobię bo do kliniki trochę za daleko oby laboratorium pracowało normalnie
 
reklama
Do góry