reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
Boze dziewczyny... ja po zblizajacych sie imprezach rodzinnych widze ile czasu minelo... i jak mysle ze dwa lata temu myslalam, ze juz uda nam sie zajsc w ciaze, a tu nadal konca nie widac, to dopada mnie prawdziwa depresja...
I prawdziwa swiadomosc, ze spotkalo mnie TO! I to jest potwierdzony fakt...
Ze nie moge miec dzieci. I dlaczego mnie to spotkalo? Znam tyle ludzi ktorzy bez problemu maja dzieci... w sytuacjach zyciowych masakrycznych..
chyba nie pozostaje nic innego jak pogodzic sie z tym... czasem jestem tak tym zmeczona ze przychodzi pokusa zeby sie poddac... jedynie zamrozone zarodki zachecaja do dzialania...
Przykro mi [emoji25] niestety doskonale rozumiem ten stan i te myśli w głowie. Szczerze to chyba nie ma na to cennej rady. Nie żałuj łez , płacz , a słońce zaraz wyjdzie za chmurki i dostaniesz porcje sił do walki. Tak jak mówisz , nasz jeszcze maleństwa na zimowisku i dla nich będziesz walczyć [emoji8]
Powiem Ci że jesteś najbardziej pozytywna osoba jaką ostatnio "poznałam" i masz ogromną siłę w sobie i ona zaoowocuje! Już niebawem [emoji8] a tymczasem pozwól sobie na chwilę zwątpienia i niemocy. To zupełnie zrozumiałe.
 
reklama
Przykro mi [emoji25] niestety doskonale rozumiem ten stan i te myśli w głowie. Szczerze to chyba nie ma na to cennej rady. Nie żałuj łez , płacz , a słońce zaraz wyjdzie za chmurki i dostaniesz porcje sił do walki. Tak jak mówisz , nasz jeszcze maleństwa na zimowisku i dla nich będziesz walczyć [emoji8]
Powiem Ci że jesteś najbardziej pozytywna osoba jaką ostatnio "poznałam" i masz ogromną siłę w sobie i ona zaoowocuje! Już niebawem [emoji8] a tymczasem pozwól sobie na chwilę zwątpienia i niemocy. To zupełnie zrozumiałe.

Dzieki kochana jestes[emoji8][emoji8][emoji8]
 
Po wizycie ☺ okazalo sie ze trzy jajeczka są, jedno w lewym jajniku i dwa w prawym. Z czego to w lewym jest za małe na dzień dzisiejszy, w prawym mam jedno 18 mm i drugie 15,5 mm. Estradiol 111. Jutro mąż ma zrobić mi zastrzyk na pęknięcie i w poniedziałek IUI kolejne..
Śmieje się, że tak na prima aprillis się w końcu uda ☺☺
 
Dziewczyny, jestem 9 dni po iui . dzisiaj jestem bardzo nerwowa, odczuwam pieczenie w podbrzuszu. Czy to może być spowodowane dzisiejsza nerwówką? Mam taki humor, że gdybym miała karabin to wszystkich wystrzelam i ryczeć mi się chce
Przykro mi ze sie nie udalo:(
Ale tez super ze nie poddajecie sie.
A w jakiej klinice i gdzie planujecie podchodzic?? Ja tez po 3 iui jestem juz na ivf
Fertimedica w Warszawie bardzo polecam :)
 
reklama
Do góry