reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
reklama
Hej dziewczyny :)
Miałam mieć dzisiaj prenatalne. @Dzoannna dzięki za pamięć :) Przeniesione są na jutro, bo popsuł się sprzęt do USG :mad: Mam nadzieję, że nie będzie za późno (13+3).
Dzisiaj od kiedy mąż mnie obudził telefonem akurat jak wpadałam w fazę REM ;) jestem na zmianę wściekła i płaczę. Nie mają ci nasi panowie lekko. Trudno, niech się przyzwyczajają :D

Dziewczyny testujące - cierpliwości życzę.

Oki to czekamy jutro ja dobre wiesci:)
Relaksuj sie i niczym nie przejmuj[emoji3] to Twoj czas[emoji3][emoji3][emoji3]
 
Dziewczyny którym się udało.
Czy miałyście podwyższoną temperaturę?

Jesli mierzysz temperature caly cykl to po owulacji powinnas zaobserwowac skok. Z temperatura jest tak ze zawsze w 2 polowie cyklu utrzymuje sie wyzsza do miesiaczki, przed ktora spada. Ma to zwiazek z progesteronem.
Jesli doszlo do zaplodnienia to 18 dni podwyzszonej temperatury po zauwazonym skoku jest potwierdzeniem ciazy.
Ja mierzylam temperature i nawet jesli nie zaszlam w ciaze to juz po spadku widzialam ze nie ma co testu robic - okres przychodzil.

Ale to mierzenie musi byc regularne, ta sama pora, miejsce w ciele, termometr.

Polecam bo fajnie widac na wykresach owulacje (pojawiajacy sie w ciele progesteron - po owulacji rosnacy - podnosi temperature, a jego spadek w przypadku braku ciazy - obniza temp a to znak ze idzie miesiaczka)
 
Czy któraś miała tak że biorąc progesteron chodziła co chwilę do toalety ja dziś spawdzilam z zegarkiem na reki chodzę średnio co 30-40minut do łazienki ( na pewno nie przeziębiłem pęcherza )
 
Czy któraś miała tak że biorąc progesteron chodziła co chwilę do toalety ja dziś spawdzilam z zegarkiem na reki chodzę średnio co 30-40minut do łazienki ( na pewno nie przeziębiłem pęcherza )
Pęcherz piecze i chodzi się częściej.
Ja to z łazienki prawie nie wychodziłam wręcz tam koczowałam.
Żurawina dużo żurawiny w każdej postaci i wszystko co ma Wit C.
 
Jesli mierzysz temperature caly cykl to po owulacji powinnas zaobserwowac skok. Z temperatura jest tak ze zawsze w 2 polowie cyklu utrzymuje sie wyzsza do miesiaczki, przed ktora spada. Ma to zwiazek z progesteronem.
Jesli doszlo do zaplodnienia to 18 dni podwyzszonej temperatury po zauwazonym skoku jest potwierdzeniem ciazy.
Ja mierzylam temperature i nawet jesli nie zaszlam w ciaze to juz po spadku widzialam ze nie ma co testu robic - okres przychodzil.

Ale to mierzenie musi byc regularne, ta sama pora, miejsce w ciele, termometr.

Polecam bo fajnie widac na wykresach owulacje (pojawiajacy sie w ciele progesteron - po owulacji rosnacy - podnosi temperature, a jego spadek w przypadku braku ciazy - obniza temp a to znak ze idzie miesiaczka)
No właśnie nie mierze tylko bardzo źle się czułam w niedziele i wczoraj.
Mam końcówkę przeziębienia, dopadła mnie migrena a dotego było niskie ciśnienie. Jak się przeziębiam zawsze mam temperaturę niską ok 35.5 nawet.A teraz 37.2 dlatego jestem zaskoczona tym
 
No właśnie nie mierze tylko bardzo źle się czułam w niedziele i wczoraj.
Mam końcówkę przeziębienia, dopadła mnie migrena a dotego było niskie ciśnienie. Jak się przeziębiam zawsze mam temperaturę niską ok 35.5 nawet.A teraz 37.2 dlatego jestem zaskoczona tym

U mnie zawsze po iui - po owu mam wyższa temp i często jest w okolicach 37,1 nie zwiastuje to udanego cyklu a to ze progesteron działa - podwyższa podstawowa temp ciała jak w inkubatorze. W dniu okresu temp spada. Jak zaszłam w ciąże temp utrzymywała się dłużej plus brak okresu. Potem poroniłam - biochemiczna
 
reklama
Do góry