reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
Jaś bardzo ladne[emoji5] moja kuzynka dala małemu Jasiu.
My od początku chcieliśmy Mikołaja. Ale podoba nam się też Antek. Chociąż jakoś tak ciągnie w stronę Mikołaja ale ze mam termin na 16 grudnia różnie może być i jak urodze 6 to i imieniny i urodziny i przecież jeszcze gwiazdka w grudniu to mąż się śmieje ze jak podrosnie będzie obrażony ze wszystko w jeden miesiąc będzie mieć. Ale tak mi się podoba jeszcze 7 tygodni na zastanowienie
Mikołaj super [emoji4] Bo Antoni też piękne imię ale sorry.. za bardzo z Macierewiczem mi się kojarzy [emoji39] [emoji23]
 
reklama
Witam Was wszystkie w ten piękny dzień. Jestem już po iui, jeden z pęcherzyków bardzo nieregularny, dr mówił że za chwilę pęknie, drugi troszkę opóźnia się. Jestem dużo lepszej myśli niż przy pierwszym podejściu, tak jakoś pozytywnie nastawiona, wyniki małża też lepsze :) Więc testuję za 14 dni, jak dobrze liczę 1 listopada.
 
Witam Was wszystkie w ten piękny dzień. Jestem już po iui, jeden z pęcherzyków bardzo nieregularny, dr mówił że za chwilę pęknie, drugi troszkę opóźnia się. Jestem dużo lepszej myśli niż przy pierwszym podejściu, tak jakoś pozytywnie nastawiona, wyniki małża też lepsze :) Więc testuję za 14 dni, jak dobrze liczę 1 listopada.

Kciuki trzymam☺
 
Tak szykuje sie imprezka w weekend... moze jakos sie oderwiemy...
A tak to pewnie dopiero sylwestrowa imprezka.
Boje sie swiat BN ze nadal sie nie uda i beda strasznie smutne i bede tylko ryczala... takie o z glowy wychodza mi tematy.. w mojej rodzinie tyyyle dzieci..
Doskonale Cię rozumiem. Dla mnie BN też jest katorgą, wszyscy dzielą się opłatkiem i życzą potomka, pytają kiedy. Najchętniej na ten czas bym zniknęła, ale staramy się trzymać. W pracy u mnie 3 koleżanki zaszły w tym samym czasie. Z jednej strony ich radość jest moją radością, z drugiej natomiast smuteczek. Kilka dni jedna z dziewczyn nas odwiedziła z brzuszkiem, to w domu wyłam jak bóbr... Ale mam też znajomych, którzy starali się kilka lat, zostaną rodzicami w wieku lat 40, innych, którzy po kilku latach starań zdecydowali się na in vitro i mają cudowne bliźniaki i w takich sytuacjach wierzę, że mi się uda, jeśli nie teraz, to w następnym cyklu i wierz mi, ta wiara potrafi czynić cuda. Kiedyś każda z nas będzie mamą czego Tobie i pozostałym z całego serduszka życzę
 
Witam Was wszystkie w ten piękny dzień. Jestem już po iui, jeden z pęcherzyków bardzo nieregularny, dr mówił że za chwilę pęknie, drugi troszkę opóźnia się. Jestem dużo lepszej myśli niż przy pierwszym podejściu, tak jakoś pozytywnie nastawiona, wyniki małża też lepsze :) Więc testuję za 14 dni, jak dobrze liczę 1 listopada.
Trzymamky kciuki za dobre wieści za 2 tygodnie :)
 
Witam Was wszystkie w ten piękny dzień. Jestem już po iui, jeden z pęcherzyków bardzo nieregularny, dr mówił że za chwilę pęknie, drugi troszkę opóźnia się. Jestem dużo lepszej myśli niż przy pierwszym podejściu, tak jakoś pozytywnie nastawiona, wyniki małża też lepsze :) Więc testuję za 14 dni, jak dobrze liczę 1 listopada.
Super , ogromne kciuki i udanego wieczoru dzisiaj życzę [emoji6]
 
Doskonale Cię rozumiem. Dla mnie BN też jest katorgą, wszyscy dzielą się opłatkiem i życzą potomka, pytają kiedy. Najchętniej na ten czas bym zniknęła, ale staramy się trzymać. W pracy u mnie 3 koleżanki zaszły w tym samym czasie. Z jednej strony ich radość jest moją radością, z drugiej natomiast smuteczek. Kilka dni jedna z dziewczyn nas odwiedziła z brzuszkiem, to w domu wyłam jak bóbr... Ale mam też znajomych, którzy starali się kilka lat, zostaną rodzicami w wieku lat 40, innych, którzy po kilku latach starań zdecydowali się na in vitro i mają cudowne bliźniaki i w takich sytuacjach wierzę, że mi się uda, jeśli nie teraz, to w następnym cyklu i wierz mi, ta wiara potrafi czynić cuda. Kiedyś każda z nas będzie mamą czego Tobie i pozostałym z całego serduszka życzę
Czasem to trzeba w te święta odpysknąć przy życzeniach w stylu "ja mamie do łózka nie zaględam - pozwoli mama że zostanie to między małżonkami", albo "nasza kolej? my się w żadnej kolejce nie ustawiamy - co to gazety darmowe rozdają?", albo "jak by dzieci na aliexpres sprzedawali to byśmy sobie 4 zamówili" - wiem, że generalnie potem będzie kwas, ale może im się odechce takich pytań następnym razem - bo w końcu żadna z nas nie jest masochistką i nie chce ciągle cierpieć... Tyle, że to trzeba wyważyć czy warto... bo może będzie z tego większa burza niż z głupiego uśmiechu któy przybierzecie na czas tych trudnych pytań...
 
Jaś bardzo ladne☺ moja kuzynka dala małemu Jasiu.
My od początku chcieliśmy Mikołaja. Ale podoba nam się też Antek. Chociąż jakoś tak ciągnie w stronę Mikołaja ale ze mam termin na 16 grudnia różnie może być i jak urodze 6 to i imieniny i urodziny i przecież jeszcze gwiazdka w grudniu to mąż się śmieje ze jak podrosnie będzie obrażony ze wszystko w jeden miesiąc będzie mieć. Ale tak mi się podoba jeszcze 7 tygodni na zastanowienie
Moja droga mój małż urodził się 24 grudnia a na imię ma ... Adam Więc w sumie wszystko w jeden dzień :biggrin2:
 
reklama
Do góry