reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
reklama
Wie teściowa, moi rodzice i nasze rodzeństwo. Wszyscy wspierają. To dobre, jednak kuedy przychodzi dzień testu i muszę zmierzyć się z jego wynikiem a potem jeszcze ich wszystkich poinformować...
zostałam dzisiaj w domu. Mam pęknięte serce.
Choć to banalnie brzmi to wiem co czujesz, dziś to straszny dzień, proponuję pyszne winko wieczorem, jutro już będzie lepiej , zawsze najgorszy ten straszny dzień testowania....
 
Tak, nazywa się AMH, ja płaciłam za nie około 200 zł, można je wykonać w dowolnym dniu cyklu
A AMH nie mówi czasem o ilości ?
Jakość ciężko zbadać , przy invitro przy punkcji chyba dopiero coś tam wiemy o jakości komórek i zarodkow, a dokładnie to robię badania genetyczne które kosztują kupę kasy. To mi się wydaje, ale pewna nie jestem
 
20tc 1d i 268 g czyli 9 dni różnicy z terminem z transferu...boję się o skarbusia :(
Hej!!!!
Spokojnie. Dzieci rosną w różnym tempie. Jak przepływy dobre, to nie masz się czym martwić. Zawsze bierz pod uwagę błąd pomiaru. U tak maleńkiej istotki, każdy milimetr zaznaczony przez lekarza to różnica kilku dni.
Uspokajam Cię, bo u mnie już prawie 35 tydzień i od początku jedno mniejsze od drugiego. Najpierw było to 3 dni, a teraz juz ponad tydzień.
Byłam teraz w szpitalu. Jednego dnia jeden lekarz podał wagę 1740g i 2000g. Po dwóch dniach inny lekarz 2000g i 2000g. A przed wypisem, czyli po 5 dniach jeszcze inny na usg mówi, że "o jak równo rosną, mają po 1900g". Śmiech na sali puste krzesła ;)
 
Ktoś pytał o badanie komórek...
Amh to rezerwa jajnikowa. Czyli ile nam zostało do wyprodukowania, zakładając cykle 28 dniowe.

Jakość komórek sprawdza się badaniem DHEA-S w drugiej fazie cyklu.
A czy będzie owulacja czyli czy komórka (pęcherzyk) nie jest pusty, stwierdza sie po przyrostach estradiolu i lh przed owulacją (zaczyna sie ok 9d.c i powtarza co dwa dni spr jak rośnie)
 
reklama
Do góry