reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
Ktoś pytał o badanie komórek...
Amh to rezerwa jajnikowa. Czyli ile nam zostało do wyprodukowania, zakładając cykle 28 dniowe.

Jakość komórek sprawdza się badaniem DHEA-S w drugiej fazie cyklu.
A czy będzie owulacja czyli czy komórka (pęcherzyk) nie jest pusty, stwierdza sie po przyrostach estradiolu i lh przed owulacją (zaczyna sie ok 9d.c i powtarza co dwa dni spr jak rośnie)
Oo dobrze że mądra głowa czuwa [emoji16][emoji16][emoji16]
 
reklama
20tc 1d i 268 g czyli 9 dni różnicy z terminem z transferu...boję się o skarbusia :(
Moja w 20+5 miała 336g to wcale nie dużo więcej i biorąc 4 dni i to że dzieci rosną teraz szybciutko to wydaje się podobnie. Też pytałam lekarza bo niektóre pomiaru wskazywały nawet 19+6 , a on że jest wszystko w porządku i niczym się nie martwić. Cieszyć się że łożysko spełnia swoją funkcję i przepływu są ok a waga to tylko przewidywana bo pomiarach . Kilka mm mniej i już kilka dni mniej [emoji173]️
Także spokojnie nie ma się co stresować bo dzidzia to czuję , sama to powtarzasz ! Będziesz wszystko dobrze i nadrobią nasze niunie [emoji173]️
A teraz prosimy o zdjęcie !
 
Wie teściowa, moi rodzice i nasze rodzeństwo. Wszyscy wspierają. To dobre, jednak kuedy przychodzi dzień testu i muszę zmierzyć się z jego wynikiem a potem jeszcze ich wszystkich poinformować...
zostałam dzisiaj w domu. Mam pęknięte serce.

Ja Ciebie rozumiem ale tez podziwiam ze wspieraja Was❣️ ja tez wole nikomu szczegolow nie zdradzac choc czasem chcialabym.
Do 4 razy sztuka!!!
Trzymaj sie cieplutko[emoji8][emoji8][emoji8][emoji8]
 
Ktoś pytał o badanie komórek...
Amh to rezerwa jajnikowa. Czyli ile nam zostało do wyprodukowania, zakładając cykle 28 dniowe.

Jakość komórek sprawdza się badaniem DHEA-S w drugiej fazie cyklu.
A czy będzie owulacja czyli czy komórka (pęcherzyk) nie jest pusty, stwierdza sie po przyrostach estradiolu i lh przed owulacją (zaczyna sie ok 9d.c i powtarza co dwa dni spr jak rośnie)

DHEA-S mialam kiedys robione i bylo ponad norme.
Ono rozumiem ma byc w normie???
 
Ja Ciebie rozumiem ale tez podziwiam ze wspieraja Was❣️ ja tez wole nikomu szczegolow nie zdradzac choc czasem chcialabym.
Do 4 razy sztuka!!!
Trzymaj sie cieplutko[emoji8][emoji8][emoji8][emoji8]
Przestałam wierzyć. Na tę chwilę obawiam się że moja głowa nie wytrzyma.

Jeszcze 1,5 roku temu myśleliśmy o adopcji, na te chwilę wydaję mi się że los daje znak, że nie powinniśmy mieć dzieci.

Bardzo Was wszystkie przepraszam za dzisiejszy ton wypowiedzi. Byłam pełna nadziei, kiedy pojawiłam się na tym forum kilka miesięcy temu. Wiele z rad wprowadziłam w życie. Czułam, że nie jestem sama.
 
reklama
Przestałam wierzyć. Na tę chwilę obawiam się że moja głowa nie wytrzyma.

Jeszcze 1,5 roku temu myśleliśmy o adopcji, na te chwilę wydaję mi się że los daje znak, że nie powinniśmy mieć dzieci.

Bardzo Was wszystkie przepraszam za dzisiejszy ton wypowiedzi. Byłam pełna nadziei, kiedy pojawiłam się na tym forum kilka miesięcy temu. Wiele z rad wprowadziłam w życie. Czułam, że nie jestem sama.

Tez 2 lata temu myslalam ze zajde bez problemu w ciaze... najwyzej to potrwa.
A tu co chwile dowiaduje sie nowych rzeczy ktore sa komplilacjami. Moze to czarnowidzenie a moze poprostu taka jest moja sytuacja. Moze za pozno? Ale zycie tak sie uklada.

Forum jest bardzo dobrym miejscem - zeby wszystkie emocje wyrzucic z siebie. Podzielic sie nimi...

Tez mam ochote rzucic ten temat w cholere i niech sie dzieje co chce...
To nie jest latwe [emoji53]

Przesylam Ci przytulasy
Trzymaj sie kochana!
 
Do góry