reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
reklama
Tak, na Polnej. Opieka rewelacja. U mnie ten miesniak tez mojej ginekolog nie przeszkadzal a jednak sie za niego zabrali. Tez czekalam nie caly miesiac. :) Idz, idz naprawde warto. Pamietaj takie rzeczy jak mi zdarzaja sie bardzo rzadko.

Dziewczyny a ja mam pytanie:
Mialam robione HSG podczas ktorego lekarz powiedzial ze macica jest ladna nie ma zrostow ani nic. A potem inny lekarz przypadkiem zauwazyl endometrioza (poza macica w usg potem badanie i bol wiezadlach macicy).
Czy mialyscie HSG i na nim juz bylo widac ze cos jest nie tak?
Czekam jeszcze tydzien na lekarza... potem zobaczymy co mi powie.
 
05.09: @moon333 - IUI!!!, @nuna85 - podglądanie jajek
06.09: @anolianna - wizyta u gin, @reqiem - usg połówkowe, @Artemida90 - podglądanie jajek
07.09: @agatgagat - połówkowe, @Mmmartolcia31 - testowanie!!!
08.09: @SOSENKA90 - testowanie!!!, @agawid - testowanie!!!
10 09: @zuzik85 - wizyta u gin
11.09: @mstar - monitoring cyklu
12.09: @zuzik85 - wizytau gin
16.09: @mstar - przyjęcie na oddział w celu diagnostyki
18.09: @redferrari - połówkowe, @LolaLolina - testowanie!!!
20.09: @agatgagat - wizyta u gin
24.09: @zuzik85 - wizyta u gin
25.09: @reqiem - wizyta u gin
04.10: @anolianna - badanie 3/4D maluszka
09.10: @zuzik85 - Termin Porodu![emoji64][emoji64]
26.10: @HiperNova - Termin Porodu![emoji64]
07.11: @Marzena87 - Termin Porodu![emoji64]
16.12: @anolianna - Termin Porodu![emoji64]
15.01: @agatgagat - Termin Porodu![emoji64]
21.01: @reqiem - Termin Porodu![emoji64]
04.02: @redferrari - Termin Porodu![emoji64]

Ktoś jeszcze do kalendarza?

Miłego dnia dziewczynki[emoji295]
 
Dziewczyny a ja mam pytanie:
Mialam robione HSG podczas ktorego lekarz powiedzial ze macica jest ladna nie ma zrostow ani nic. A potem inny lekarz przypadkiem zauwazyl endometrioza (poza macica w usg potem badanie i bol wiezadlach macicy).
Czy mialyscie HSG i na nim juz bylo widac ze cos jest nie tak?
Czekam jeszcze tydzien na lekarza... potem zobaczymy co mi powie.
HSG nie jest aż tak dokładne widać przepływ w miarę kształt macicy generalnie te przestrzenie, ktróe płyn wypełnia widać nic innego... poza macicą nie zobaczy w trakcie
 
A możesz jeszcze powiedzieć jakie badania musiałaś wcześniej zrobić przed wizytą na oddziale?

Tak, na Polnej. Opieka rewelacja. U mnie ten miesniak tez mojej ginekolog nie przeszkadzal a jednak sie za niego zabrali. Tez czekalam nie caly miesiac. :) Idz, idz naprawde warto. Pamietaj takie rzeczy jak mi zdarzaja sie bardzo rzadko.
 
Tak naprawde zadnych nie trzeba robic bo wszystkie wykonuja w dzien przyjecia. Dodatkowo tylko stosowalam gynalgin 7dni przed szpitalem.
 
reklama
Ja juz po. Na razie nic nie popękało, wiec czekam na pęknięcie. Ostatnio popękało szybko, iui robiona na pękniętych, a teraz pękanie trwa dłużej. Zobaczymy co to bedzie :) Oby popękały :)
 
Do góry