reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
reklama
Dziewczyny mam problem, dzis mam termin sciagniecia szwow po histerolaparoskopi ale w mojej przychodni powiedzieli ze sciagaja do 2 szwow (brak specjalnych narzedzi). Ja mam 5 i powiedzieli ze do chirurga i powinnam dostac w szpitalu skierowanie. Buu nic nie mam. Co robic?
 
Mam pytanie: po jakim czasie powinny pęknąć pecherzyki po Ovitrelle? 24-36h?
Pytam, bo ostatnio pękły mi po 6-7h a dzisiaj jestem juz 18h po i nic...
Mialam dwa zastrzyki.
 
Mam pytanie: po jakim czasie powinny pęknąć pecherzyki po Ovitrelle? 24-36h?
Pytam, bo ostatnio pękły mi po 6-7h a dzisiaj jestem juz 18h po i nic...
Mialam dwa zastrzyki.
To nie jest do końca tak że one są ta pęknięcie . Tak się mówi potocznie, a prawda jest taka że one podawane są w ostatniej fazie przed owulacja żeby przyspieszyć dojrzewanie pęcherzokow. Ale to kiedy pękną zależy od tego czy są dojrzałe czy nie. Więc one popękają jak będą gotowe. Niektórym mimo zastrzyków nie pękają w ogóle. Idziesz na monitoring jeszcze ? Jakie wielkości dzisiaj miały?
 
To nie jest do końca tak że one są ta pęknięcie . Tak się mówi potocznie, a prawda jest taka że one podawane są w ostatniej fazie przed owulacja żeby przyspieszyć dojrzewanie pęcherzokow. Ale to kiedy pękną zależy od tego czy są dojrzałe czy nie. Więc one popękają jak będą gotowe. Niektórym mimo zastrzyków nie pękają w ogóle. Idziesz na monitoring jeszcze ? Jakie wielkości dzisiaj miały?

Nie ide juz na monitoring. Mam isc na usg za półtora tygodnia dopiero. Pecherzyki mialam 23, 21 i 17. Najbardziej martwi mnie torbiel 4cm, liczymy na to, ze sie wchłonie teraz.
Mam nadzieje, ze ta iui byla zrobiona w dobrym czasie...
 
Nie ide juz na monitoring. Mam isc na usg za półtora tygodnia dopiero. Pecherzyki mialam 23, 21 i 17. Najbardziej martwi mnie torbiel 4cm, liczymy na to, ze sie wchłonie teraz.
Mam nadzieje, ze ta iui byla zrobiona w dobrym czasie...
Ja też martwilam się czy pekna pęcherzyki, iui miałam w sobotę na niepeknietych, zastrzyki Pregnylu miałam 2 dni wcześniej , we czwartek wieczorem myślałam że już nic z tego nie bedzie, a kontrolne usg w poniedzialek pokazało płyn po pękniętych już pęcherzyki także głową do góry
 
reklama
Do góry