reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
Brałam 1 tabletkę dziennie od cyklu poprzedzającego cykl z IUI. W trakcie @ też. Faktycznie krew miesiączkowa była rzadsza, ale bez przesady. Nie miałam skrzepów (co wcześniej czułam jak ze mnie wypływają) tylko no takie normalne krwawienie.
Brałam do pozytywnej bety.

Ja mam przerwę z iui póki co. Myślisz ze mogę brać od jutra?
 
reklama
Wiecie co poczytałam o tym acardzie. Faktycznie ma wpływ na ciążę i zagniezdzenie ale raczej sama na własną rękę nie odważę się nic brać. Zapytam doktora czas pokaże.
 
Ja mam przerwę z iui póki co. Myślisz ze mogę brać od jutra?
Tak.

Poza tym osoby po 30 roku zycia to mogą brać profilaktycznie zapobiegając zawalom serca w przyszłości.

Leczniczo bierze się większe dawki.
A w naszym przypadku 1x1 wystarcza.

Jeszcze ktoś pisał, że badanie mutacji MTFHR nie ma znaczenia. Ma. Bo jak wychodzi mutacja to trzeba suplementować metylowe formy kwasu foliowego. Gdyż taki zwykły jak np Folik działa toksyczne dla organizmu a potem dla płodu. I moze powodować poronienia.
Formy metylowe są na receptę.
Preparat F.em.ibion ma obie formy.
 
Tak, tak. Ja nie biorę folika już od dłuższego czasu. Od 4 miesiecy chyba biorę femibion. Robiłam tez badanie poziomu homocysteiny, mam w normie wiec właśnie zastanawiam się czy robić mthfr skoro wynik jest ok.
 
Tak, tak. Ja nie biorę folika już od dłuższego czasu. Od 4 miesiecy chyba biorę femibion. Robiłam tez badanie poziomu homocysteiny, mam w normie wiec właśnie zastanawiam się czy robić mthfr skoro wynik jest ok.
Bez sensu jest raczej robić. Jeżeli poziom homocystein masz w normie to na spokojnie. Gorzej by było jakby był podwyższony to wtedy jak najbardziej badanie wskazane.
 
Hej. Ciekawe kiedy ja sie tak bede ciszyc kazdym kolejnym dniem.
Od samej owulacji bole w dole brzucha. Moze jakis stan zapalny mam. Chociaz bola co miesiac, ale skad ten bol. Nikt nie moze podac mi przyczyny.
I czy to mozliwe ze 6 dzien od ovitrelle nie ma juz po nim sladu. Cien cienia.
 
Hej. Ciekawe kiedy ja sie tak bede ciszyc kazdym kolejnym dniem.
Od samej owulacji bole w dole brzucha. Moze jakis stan zapalny mam. Chociaz bola co miesiac, ale skad ten bol. Nikt nie moze podac mi przyczyny.
I czy to mozliwe ze 6 dzien od ovitrelle nie ma juz po nim sladu. Cien cienia.
Każdy organizm reaguje inaczej [emoji6] u mnie ovitrell wychodził na testach jeszcze 10-11dni po podaniu
 
reklama
Hej. Ciekawe kiedy ja sie tak bede ciszyc kazdym kolejnym dniem.
Od samej owulacji bole w dole brzucha. Moze jakis stan zapalny mam. Chociaz bola co miesiac, ale skad ten bol. Nikt nie moze podac mi przyczyny.
I czy to mozliwe ze 6 dzien od ovitrelle nie ma juz po nim sladu. Cien cienia.
Mnie w udanym cyklu ciągnał brzuch po owulacji, a lewy jajnik to już w ogole jakby ktoś mi tam wiercił w nim. Sprawdzasz czy jajca pękły?
 
Do góry