reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
A jak to jest z tym acardem? Można go brać na własna rękę czy trzeba mieć jakieś specjalne wskazania?? On jest na receptę?
 
reklama
Może wiecie jakie badanie trzeba zrobić żeby stwierdzić zespół antyfosfolipidowy? Zwykle badanie krwi na krzepliwość wystarczy ?
 
Ooo...nawet nie wiedziałam że leki do stymulacji zageszczaja krew. W jakich dawkach i ile razy go braliście ? W całym cyklu czy w konkretnych dniach. Tylko czy przy ewentualnej miesiączkę nie będzie ona obfita za bardzo bo przecież rozrzedza krew.
Też brałam na własną rękę. Ale Lindert wspominał, że go właczymy przy stymulacjach.
 
I

Wspomnę o tym swojemu lekarzowi. Raczej powiem mu że zastanawiam się nad badaniem genetycznym żeby znaleźć przyczynę. Zobaczę co jutro pokaże wynik rezerwy jajnikowej. Tylko nie ma co się oszukiwać poradnia genetyczna jest duża konkurencją dla klinik leczenia niepłodności. Często proste rozwiązania takie jak branie acardu pomaga zajść w ciąże. A to jest dla klinik leczenia niepłodności duża strata zarobku. Z tego co się orientuje wzajemnie bardzo się te dwie instytucje nie lubią więc ryzykowne będzie zadać takie pytanie swojemu gin.
A tak jeszcze pytanie z innej beczki. Pracuje w miejscu gdzie jest bardzo duża różnica ciśnień. Czasami muszę zejść na wysokim ciśnieniu 15 metrów pod powierzchnię. Czy taka sytuacja może mieć wpływ na zajście w ciążę. Mój ginekolog nie potrafił mi odpowiedzieć na to pytanie wręcz widziałam u niego zmieszanie więc może ktoś tutaj wie jaki może mieć to wpływ na płodność.
dziwne w mojej klinice może się skonsultować z genetykiem, a sam ginekolog zleca podstawowe badania genetyczne właśnie te, co acard jest rozwiązaniem itd...
co do różnicy ciśnień to nie mam pojęcia, a na zdrowie ogólnie to nie wpływa?
 
Ja dziś 9dc, kończę dziś lamette. To mogę od jutra to brać? Jak to dawkować i przez jaki czas?
Brałam 1 tabletkę dziennie od cyklu poprzedzającego cykl z IUI. W trakcie @ też. Faktycznie krew miesiączkowa była rzadsza, ale bez przesady. Nie miałam skrzepów (co wcześniej czułam jak ze mnie wypływają) tylko no takie normalne krwawienie.
Brałam do pozytywnej bety.
 
reklama
dziwne w mojej klinice może się skonsultować z genetykiem, a sam ginekolog zleca podstawowe badania genetyczne właśnie te, co acard jest rozwiązaniem itd...
co do różnicy ciśnień to nie mam pojęcia, a na zdrowie ogólnie to nie wpływa?

Wiesz klinika klinice nie równa ale jest dużo opinii że te 2 miejsca się bardzo nie lubią.
Nie różnica ciśnienia nie wpływa na mnie jakoś bardzo źle więc biedy nie ma. Jednak człowiek już o wszystkim myśli. Tylko nie sposób jest leżeć i pachnieć czekając na ciążę bo można zwariować!
 
Do góry