reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
Gratuluję [emoji173]️[emoji173]️ dzidziul już pokaźnych rozmiarów [emoji6]
A ja mam masakrę od soboty. Wróciły mi wszystkie objawy z I trymestru. Jak w I nie wymiotowalam, tak cała sobotę i niedzielę spędziłam w łazience [emoji52][emoji52] mąż mi nawet pościeli obok kibelka, żeby mi się wygodnie odpoczywało pomiędzy. Dzisiaj wstałam rano i to samo ale już w mniejszej częstotliwości. Ale jeszcze 85 dni
Dziękuję :*
A to tak się zdarza, że wymioty i nudności w tym okresie wracają? Ja to święcie przekonana byłam, że już jak ustąpią po pierwszym trymestrze to spokój do samego końca :o Ale z tego co pamiętam to mówiłaś, że w pierwszym trymestrze nie miałaś zbyt dużo tych mdłości i zero wymiotów to może teraz organizm nadrabia zaległości, żebyś w pełni poczuła ten stan i nic Cię nie ominęło :p;)
 
reklama
Dziewczyny, głowy do góry, bo w końcu w dłoniach każdej "staraczki" na końcu tej ciężkiej drogi pojawi się taki obrazek jak niżej. I nie ma innej opcji!:)
Dzisiejsza wizyta i już 3,7 cm :) Wg OM 10+1 a wg usg 10+4 :) Dla mnie to ciągle szok :)
Omg! Ale cudo! [emoji7][emoji7][emoji7] gratulacje! Idziesz na prenatalne ! My jesteśmy równo tydzień za Wami [emoji4]
 
Dziękuję :*
A to tak się zdarza, że wymioty i nudności w tym okresie wracają? Ja to święcie przekonana byłam, że już jak ustąpią po pierwszym trymestrze to spokój do samego końca :o Ale z tego co pamiętam to mówiłaś, że w pierwszym trymestrze nie miałaś zbyt dużo tych mdłości i zero wymiotów to może teraz organizm nadrabia zaległości, żebyś w pełni poczuła ten stan i nic Cię nie ominęło :p;)
Widocznie tak się stało. Rozmawiałam z położna i mówiła, że objawy ciążowe mogą wrócić w III trymestrze więc raczej tak się zdarza. Wszystko jest ściśnięte w środku bo dzidziul robi się już duży więc pewnie jest coś na rzeczy [emoji6]
 
Dziewczyny, głowy do góry, bo w końcu w dłoniach każdej "staraczki" na końcu tej ciężkiej drogi pojawi się taki obrazek jak niżej. I nie ma innej opcji!:)
Dzisiejsza wizyta i już 3,7 cm :) Wg OM 10+1 a wg usg 10+4 :) Dla mnie to ciągle szok :)

[emoji173]️ małe cudo !! Ciesz się tym stanem - nie obejrzysz się a to cudo będziesz tuliła.
 
Hej dziewczyny... czytam Was bardzo dlugo ale nie miałam odwagi pisac bo wiecznie od 4lat jedna kreska... wiele badan operacji za mna nasienie idealne... jedna corka jest i bardzo chce miec rodzenstwo tylko nie umiemy tego spełnić... w tym miesiacu tez pewnie nic z tego gdyz na tyle poznalam swoj organizm ze te objawy które sie pojawily zawsze zwiastuja niepowodzenie... czy u tych ktorym sie udalo 5dni po owulacji pojawilo sie jednorazowo bardzo dużo sluzu bialego?? Bo mimo ze co miesiac on sie u mnie pojawia i zwiastuje niepowodzenie moze jednak ktos tak mial i bede miala malutka nadzieje
 
Hej dziewczyny... czytam Was bardzo dlugo ale nie miałam odwagi pisac bo wiecznie od 4lat jedna kreska... wiele badan operacji za mna nasienie idealne... jedna corka jest i bardzo chce miec rodzenstwo tylko nie umiemy tego spełnić... w tym miesiacu tez pewnie nic z tego gdyz na tyle poznalam swoj organizm ze te objawy które sie pojawily zawsze zwiastuja niepowodzenie... czy u tych ktorym sie udalo 5dni po owulacji pojawilo sie jednorazowo bardzo dużo sluzu bialego?? Bo mimo ze co miesiac on sie u mnie pojawia i zwiastuje niepowodzenie moze jednak ktos tak mial i bede miala malutka nadzieje
Ciężko stwierdzić, może to oznaczać wszystko [emoji4] ale ogólnie ja np miałam dużo białego śluzu, ale to już bliżej spodziewanej miesiączki. Ale trzymam kciuki [emoji110][emoji110]
 
Wczoraj byłam u gin w 10 dc i co okazuje się pęcherzyk 22- szok, zaskoczony myślał że będzie ok 16 i miał plan teraz to na szybko ovitrell wczoraj był i w piątek wizyta ponownie.
Wydaje mi się że taki pęcherzyk bo wcześniejszy cykl duphaston i luteina i 35 dni trwał cykl.

Teraz nawet nie wiem co dalej robić jak działać
 
reklama
Wczoraj byłam u gin w 10 dc i co okazuje się pęcherzyk 22- szok, zaskoczony myślał że będzie ok 16 i miał plan teraz to na szybko ovitrell wczoraj był i w piątek wizyta ponownie.
Wydaje mi się że taki pęcherzyk bo wcześniejszy cykl duphaston i luteina i 35 dni trwał cykl.

Teraz nawet nie wiem co dalej robić jak działać
W sypialni wieczorem zadziałaj [emoji16]
 
Do góry