reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
Wydaje mi się, ze go źle zrozumiałaś i chodziło ze masz brać od 18 przez 10 dni do 28.04.
U mnie tak było ;). A później test ciążowy i albo bierzesz dalej albo odstawisz i czekasz na okres.
Na Twoim miejscu bym zadzwoniła i zapytała wprost. To normalne że jest się trochę w szoku i trudno wszystko spamiętać, a może lekarz się przejęzyczył.
 
reklama
Ja już na zastrzykach Gonapeptyl, siniaki mam jak nie wiem, jakiś niefart ciągle w naczynko trafiam ech...
Dietowo dla wsparcia efektów się trzymam na wadze sukces - na minusie 2 kg
Niech to wszystko pomoże niech tym razem się uda :)

@agatgagat - jakie widoki pisz tu szybciutko :)

Kwiecień - kalendarz
W tym miesiącu się uda!

19.04 @zuzik85 badania prenatalne
19.04 @HiperNova badania prenatalne
19.04 @cikulinka wizyta po skierowanie na laparoskopie
20.04 @anolianna wizyta potwierdzającą ciaze
20.04 @Artemida90 pierwszy monitoring - przed 2 iui
24. 04 @cikulinka decyzja co i jak
24.04 @Evelevel podglądaniemaluszka,
30.04 @Evelevel USG II trymestru
30.04 @redferrari wizyta kontrolna
7.05 @redferrari wizyta kontrolna
 
Ja już na zastrzykach Gonapeptyl, siniaki mam jak nie wiem, jakiś niefart ciągle w naczynko trafiam ech...
Dietowo dla wsparcia efektów się trzymam na wadze sukces - na minusie 2 kg
Niech to wszystko pomoże niech tym razem się uda :)

@agatgagat - jakie widoki pisz tu szybciutko :)

Kwiecień - kalendarz
W tym miesiącu się uda!

19.04 @zuzik85 badania prenatalne
19.04 @HiperNova badania prenatalne
19.04 @cikulinka wizyta po skierowanie na laparoskopie
20.04 @anolianna wizyta potwierdzającą ciaze
20.04 @Artemida90 pierwszy monitoring - przed 2 iui
24. 04 @cikulinka decyzja co i jak
24.04 @Evelevel podglądaniemaluszka,
30.04 @Evelevel USG II trymestru
30.04 @redferrari wizyta kontrolna
7.05 @redferrari wizyta kontrolna
Trzymam kciuki, żeby wszystko doprowadziło do tego na co tak każda z nas czeka.. [emoji4][emoji106]
Ja właśnie w klinice pod drzwiami czekam na swoją kolej [emoji6]
 
Lewy jajnik 2 pęcherzyki 16 i 15,5 mm. W czwartek jeszcze kontrola i prawdopodobnie akcja [emoji4]

Trzymam kciuki:) mój też tyle miał jak zaczynaliśmy i tylko jeden byl:oops:
Dzisiaj byłam u mojej endokrynolog i pokazałam jej wyniki pogratulowała ale i tak nie uwierzę dopóki ginekolog nie potwierdzi. Byle do piatku:blink:
 
Hej wiecie co śniło mi się ze jestem w trakcie laparoskopii i mam ja tylko na znieczuleniu znaczy jestem przytomna i wszystko czuje jak mi tam gmerja kurcze niech wszystko będzie dobrze i juz się uda powiem wam że już czuję się tym zmeczona a dziwne jest to ze jestem chyba już po owulacji i taki tam w środku napur czuje ze szok dziś to aż w pracy nie mogłam usiedzieć a już nie wspomnę ile razy do toalety latalam. ...ale staram się nie nakrecwc bo po co się ludzic chociaż z drugiej strony
 
Hej wiecie co śniło mi się ze jestem w trakcie laparoskopii i mam ja tylko na znieczuleniu znaczy jestem przytomna i wszystko czuje jak mi tam gmerja kurcze niech wszystko będzie dobrze i juz się uda powiem wam że już czuję się tym zmeczona a dziwne jest to ze jestem chyba już po owulacji i taki tam w środku napur czuje ze szok dziś to aż w pracy nie mogłam usiedzieć a już nie wspomnę ile razy do toalety latalam. ...ale staram się nie nakrecwc bo po co się ludzic chociaż z drugiej strony
Hej o ile wiem to nie ważne czy jesteś przed owulacją czy po byle byś @ nie miała podczas operacji :) Za dużo myślisz o tym dlatego Ci się to śniło. Zobaczysz wszystko będzie dobrze. Masz już wyznaczony termin laparo? To będzie Twoja pierwsza? Trzymam kciuki :)
 
reklama
Do góry