reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    293
No to niech hula!
Mam pytania :)
1. Kiedy miałaś pierwszy dzień OM?
2. W jakich jednostkach masz betę, bo może tu jest różnica jakaś.
3. Mozesz pokrótce napisać jak dr tłumaczył o przyroście?
4. Wpisać w kalendarz wizytę na przyszły piątek?
[emoji110] [emoji110] [emoji110]

Zuzik 16 stycznia OM
Poniżej masz zdjęcie bety
O przyroście powiedział ze co 3 dni powinna się podwajać
W kalendarzu wpisz betę na przyszły wtorek proszę a wizytę chyba jednak przełożę na za 2 tyg a prześle mu tylko wynik bety.
1519743715-913554d1f5648140-aaaaaa.jpeg



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Zuzik 16 stycznia OM
Poniżej masz zdjęcie bety
O przyroście powiedział ze co 3 dni powinna się podwajać
W kalendarzu wpisz betę na przyszły wtorek proszę a wizytę chyba jednak przełożę na za 2 tyg a prześle mu tylko wynik bety.
1519743715-913554d1f5648140-aaaaaa.jpeg



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Dobrze, tak wpiszę.
Czyli wg OM dziś masz dokładnie 6t0d (szósty tydzień, zerowy dzień ciąży).
 
Musze was nadrobić...

Cholera głowa mi pęka i gardło boli [emoji58] tylko nie toooo[emoji26]

Aspiryne chyba fikne.... szlak a iui zapowiada się na poniedziałek.. no jak się rozchoruje to nie ujade [emoji58] bo ja jakby nie choruje .... szlak ...

W czwartek i sobotę monitoring [emoji6]

Jeszcze chwilę na Ciebie zaczekam ,a potem jeszcze chwilę ... I każdą kolejną tez zaczekam !... [emoji188][emoji177][emoji271]
 
Dziewczyny, już jakiś czas temu miałam Wam pisać.
Czytałam super książkę dla nas Wojowniczek - Staraczek - które nie zachodzą w ciążę na tzw pstryknięcie palcem.
Thriller, bardzo, bardzo wciągający.
Para od dwóch lat stara się o dziecko...
Polecam! Magda Stachula "Idealna".
 
Dziewczyny, już jakiś czas temu miałam Wam pisać.
Czytałam super książkę dla nas Wojowniczek - Staraczek - które nie zachodzą w ciążę na tzw pstryknięcie palcem.
Thriller, bardzo, bardzo wciągający.
Para od dwóch lat stara się o dziecko...
Polecam! Magda Stachula "Idealna".
Oj zaciekawiłaś mnie, zaraz sobie ściągnę:-)
 
Dziewczyny, już jakiś czas temu miałam Wam pisać.
Czytałam super książkę dla nas Wojowniczek - Staraczek - które nie zachodzą w ciążę na tzw pstryknięcie palcem.
Thriller, bardzo, bardzo wciągający.
Para od dwóch lat stara się o dziecko...
Polecam! Magda Stachula "Idealna".
Zaraz zamówię w Empiku

" kto nie walczy ten nie niańczy "
 
Zamówiona plus jeszcze jedna książka " Trzecia" tej samej autorki
Ja skończyłam czytać właśnie " Za zamkniętymi drzwiami" i " Na skraju załamania" teraz czytam "tylko jedno kłamstwo" wszystko Thillery psychologiczne ale naprawdę świetne

" kto nie walczy ten nie niańczy "
 
Hej ja z Torunia i podchodziłam do iui a ostatecznie in vitro właśnie w Gdyni w Gamecie. Polecam dr Czecha Roberta możesz poczytać o nim na znanym lekarzu.
Właśnie o tej klinice słyszałam wiele dobrego. Zastanawiam się również nad Płockiem, trochę to bliżej i cena bardziej do przyjęcia, ale jeszcze nie zdecydowaliśmy
 
reklama
Na usg widać na razie ciałko żółte... mówił ze od bety powyżej 3000 widać pęcherzyk. Za tydzień Powtórka ale chyba przeciagne to do przyszłego piątku. Przyrost jest prawidłowy tłumaczył mi to jak krowie na rowie, wszystko idzie w dobrym kierunku.


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Super:)
 
Do góry