reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    293
reklama
No raczej niecierpliwość hehehe ale co ma być to będzie jak dooopa z tego to trudno zostanę przy kupnie kolejnego królika:-) zycie:-)

" kto nie walczy ten nie niańczy "
Zrób jutro z porannego moczu test, ovitrelle do jutra powinien już odparować na pewno a poranny mocz jest najbardziej obiecujący. Po co katować się czekaniem na betę, ja sama robiłam kilkaset testów po iui :D :D
 
Wczoraj mąż mi.jeden kupił i go wykorzystałam a kusi oj kusi bardzo chyba skoczę wieczorem do Rossmann po jakoś czuły bo tam bodajże mają 10tki

" kto nie walczy ten nie niańczy "
 
Aż z tej podniety zrobiłam test.
..wiem wiem wiem miałam nie robić jestem głupia i wogole bo się nakrecam
...jest taka blada kreska że naprawdę blada ale wyszła w mniej niż 3 minuty aparat jej nie obejmie i dylemat czy to ovitrelle 10dni po zastrzyku czy coś się kluje ale brzuch zaczyna bardziej cmic piersi przestają boleć powoli...boję się tej bety ale na szczęście robię w terminie kiedy ma być @ więc może zanim zrobię to @zawita i się wszystko rozwiąże

" kto nie walczy ten nie niańczy "
Jadzia trzymam za Ciebie kciuki od rak i stóp:-)U Sosenki też tak trzymałam i wyszlo:-)
 
Po prostu u mnie musi się rozhulać [emoji12]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
No to niech hula!
Mam pytania :)
1. Kiedy miałaś pierwszy dzień OM?
2. W jakich jednostkach masz betę, bo może tu jest różnica jakaś.
3. Mozesz pokrótce napisać jak dr tłumaczył o przyroście?
4. Wpisać w kalendarz wizytę na przyszły piątek?
[emoji110] [emoji110] [emoji110]
 
Ostatnia edycja:
Wielki podziw. Szacun za lara starań ...A ja becze po poltora roku. Aż mi teraz wstyd. Jesteś wojowniczka !!!:-) :-)
No cosTy:-) Wszystkie tutaj to Wojowniczki. Ja po prostu zbyt długo naiwnie wierzyłam że może coś się uda bardziej naturalnie. A to błąd,czasami naturze trzeba pomóc:-)
 
reklama
Do góry