reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    293
Dziewczyny umieram [emoji20] tak mnie nawala jajnik ze już nie wiem co mam robić. Wzięłam nospe... jak mi nie przejdzie to chyba pojadę do szpitala tylko tam mnie pewnie zostawia [emoji58]


Wysłane z iPad za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
Dziewczyny umieram [emoji20] tak mnie nawala jajnik ze już nie wiem co mam robić. Wzięłam nospe... jak mi nie przejdzie to chyba pojadę do szpitala tylko tam mnie pewnie zostawia [emoji58]


Wysłane z iPad za pomocą Forum BabyBoom
Kurcze tylko czemu akurat po wizycie? Bolał Cię wcześniej? A nie możesz napisać do lekarza, zapytac? On zna sytuację, będzie wiedział

Napisane na HTC One A9s w aplikacji Forum BabyBoom
 
Może lekarz za bardzo sonda podjechał. Weź nospe ciepły termofor na brzuch i polez z godzinę

" kto nie walczy ten nie niańczy "
 
No właśnie nie wiem... już mnie tak rozbolało po wizycie, ale był delikatny właśnie i nie wjeżdżał mi głęboko. No masakra jakaś. Reqiem napisze mu smsa, chyba odpisze o tej godz.


Wysłane z iPad za pomocą Forum BabyBoom
 
No właśnie nie wiem... już mnie tak rozbolało po wizycie, ale był delikatny właśnie i nie wjeżdżał mi głęboko. No masakra jakaś. Reqiem napisze mu smsa, chyba odpisze o tej godz.


Wysłane z iPad za pomocą Forum BabyBoom
Pisz pisz z myślę że odpisze.

Napisane na HTC One A9s w aplikacji Forum BabyBoom
 
No właśnie nie wiem... już mnie tak rozbolało po wizycie, ale był delikatny właśnie i nie wjeżdżał mi głęboko. No masakra jakaś. Reqiem napisze mu smsa, chyba odpisze o tej godz.


Wysłane z iPad za pomocą Forum BabyBoom
Ja tez tak mam po wizytach mimo ze jest delikatny i tak zawsze czuje później jajniki. A w ciąży może bardziej to czuć nie wiem. Jedynie teraz po iui nagniatal pecherzyk to czułam to później bardzo ból był nie do zniesienia wzięłam nospe i około dwie godziny później w miarę chodziłam wyprostowana ale przy siadaniu dalej się czułam jakbym miała kija w tyłku

" kto nie walczy ten nie niańczy "
 
Mnie tez raz po IUI bolał jajników i podbrzusze tak mega przez parę godzin, Ale lekarz był jakiś nie mój i był wyjątkowo niedelikatny. Brrr

Napisane na HTC One A9s w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mnie tez raz po IUI bolał jajników i podbrzusze tak mega przez parę godzin, Ale lekarz był jakiś nie mój i był wyjątkowo niedelikatny. Brrr

Napisane na HTC One A9s w aplikacji Forum BabyBoom
No ja też na długo zapamiętam ta iui była conajmiej " dziwna"

" kto nie walczy ten nie niańczy "
 
Napisałam, na razie cisza [emoji17]no szlag by to... nigdy w życiu mnie tak jeszcze jaja nie bolały


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
No ja też na długo zapamiętam ta iui była conajmiej " dziwna"

" kto nie walczy ten nie niańczy "
Moją też można zaliczyć do "niezwykłych",dawno się tyle nie nasmialam jak z moim lekarzem. Ale co do tego bólu to racja,ja do tej pory mam bolesne podbrzusze i wygladam na jakiś trzeci miesiąc co najmniej:-) Tez jesteś taka wzdeta?
 
Do góry