reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
Moją też można zaliczyć do "niezwykłych",dawno się tyle nie nasmialam jak z moim lekarzem. Ale co do tego bólu to racja,ja do tej pory mam bolesne podbrzusze i wygladam na jakiś trzeci miesiąc co najmniej:-) Tez jesteś taka wzdeta?
Też byłam.pozniej mala oponka się pojawiła a teraz jestem wzdeta jak zwykle przed @ zniknie opuchlizna jak mnie zaleje w poniedziałek

" kto nie walczy ten nie niańczy "
 
reklama
Napisałam, na razie cisza [emoji17]no szlag by to... nigdy w życiu mnie tak jeszcze jaja nie bolały


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Hej spokojnie,poczekaj chwilę na odpowiedź tylko nie za długo.jezeli szybko nie odpisze do szpitala. Może to jakiś dziwny skurcz po badaniu może fasolka potrzebuje pomocy. Bede o Was myślała.Trzymaj się
 
No właśnie nie wiem... już mnie tak rozbolało po wizycie, ale był delikatny właśnie i nie wjeżdżał mi głęboko. No masakra jakaś. Reqiem napisze mu smsa, chyba odpisze o tej godz.


Wysłane z iPad za pomocą Forum BabyBoom
Nic ciepłego na brzuch! Teraz jak jesteś w ciąży wszelkie gorące kąpiele, czy termofor zakazane! Napisz do niego i jak najbardziej weź nospe.
 
Nic ciepłego na brzuch! Teraz jak jesteś w ciąży wszelkie gorące kąpiele, czy termofor zakazane! Napisz do niego i jak najbardziej weź nospe.
A to sorry nie wiedzialam [emoji17][emoji17][emoji17] ale chyba nie zdążyła położyć nawet zanim pojawiły się plamienia

" kto nie walczy ten nie niańczy "
 
reklama
Zamówiona plus jeszcze jedna książka " Trzecia" tej samej autorki
Ja skończyłam czytać właśnie " Za zamkniętymi drzwiami" i " Na skraju załamania" teraz czytam "tylko jedno kłamstwo" wszystko Thillery psychologiczne ale naprawdę świetne

" kto nie walczy ten nie niańczy "
To widzę, że mamy ten sam gust :)
Powiem Ci, że jak zacznę czytać to nie mogę się oderwać.
"Na skraju załamania" czeka na półce.
Czytałam teraz "kobieta w oknie" i powiem Ci, że trochę mnie rozczarowała. Miał być taki bestseller, książka od której nie można sie oderwać, a ja czytałam...bo szkoda mi bylo 40 zł wydanych... ale ciężko mi to szło, choć zakończenie fajne, zaskakujące.
"Tylko jedno kłamstwo" - super, zaskoczy Cię na koniec.

Polecam "Para zza ściany", "Córeczka", "Nie ma jej"...
Jak nie czytałaś to "Dziewczyna z pociągu".
A ostatnio wyszła "Nieodnaleziona" Mroza...
 
Do góry