reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
reklama
Zuzik a coś czujesz ?objawy coś tego są?
Ale się cieszę [emoji847]

Jeszcze chwilę na Ciebie zaczekam ,a potem jeszcze chwilę ... I każdą kolejną tez zaczekam !... [emoji188][emoji177][emoji271]
 
Zuzik a coś czujesz ?objawy coś tego są?
Ale się cieszę [emoji847]

Jeszcze chwilę na Ciebie zaczekam ,a potem jeszcze chwilę ... I każdą kolejną tez zaczekam !... [emoji188][emoji177][emoji271]
Od wczoraj piersi są jakby wrażliwsze. Poza tym nic nie czuję.
Przed pierwszą udaną IUI miałam dużo mlecznego rzadkiego śluzu, teraz nie mam go wcale...

W piątek powtórka :)
 
Od wczoraj piersi są jakby wrażliwsze. Poza tym nic nie czuję.
Przed pierwszą udaną IUI miałam dużo mlecznego rzadkiego śluzu, teraz nie mam go wcale...

W piątek powtórka :)
Oooo w piątek ja też robię [emoji6] idziemy na dużą imprezkę i chce to sprawdzić ... będzie 12 dpo więc myślę że już coś będzie [emoji6]



Jeszcze chwilę na Ciebie zaczekam ,a potem jeszcze chwilę ... I każdą kolejną tez zaczekam !... [emoji188][emoji177][emoji271]
 
A może za wysoki test. ...psychika tez lubi platać figle wiem po sobie spodziewajcie się mojego narzekania tydzień po inseminacji [emoji23] tez będą mdłości bóle wszystkiego i to straszliwe czekanie [emoji23] aczkolwiek trzymam za Ciebie kciuki :-*

" kto nie walczy ten nie niańczy "
Tylko, że ja sobie serio nic nie wmawialam i czekałam na ten @ z myślą że przyjdzie, a później te mdłości otrzymujące się dwa dni praktycznie non stop i tknęły we mnie jakaś nadzieję. Ale trudno, uda się innym razem [emoji4][emoji4]

@Hiperniva @Zuzik
Baaardzo bardzo się cieszę, dbajcie o siebie!

@sosneka, nawet nie wiesz jak strasznie mi przykro, Ale tak jak mówia dziewczyny, cos zaskoczyło więc na pewno uda się nastepnym razem!
Ściskam mocno!
P.s. chociaż ja bym jeszcze nie traciła nadzieji, zobaczymy czy przyrosnie [emoji4]
 
reklama
Zuzik to byla czysta formalnos gratki i nudny kolejnych miesiecy:))
Hipet super wiesci. Lez i pachnij. Moja bratowa tez po transferze kilka dni miala plamienia w koncu duzo w organizmie sie dzialo ostatnio. Ale wazne ze jest oki.
Sosenka tez mi to wyglada na biochemiczna. Dobrze ze zbadalas bete bo wiesz ze cos sie zadzialo.

Napisane na GT-I9300 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry