reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
A mnie mąż obdarował tulipanami a ja za to dałam mu nowy telefon [emoji4]sama też wymienilam swoj

" kto nie walczy ten nie niańczy "
 
reklama
Dziewczyny macie jakieś wytyczne odnośnie oddania nasienia żeby było to więcej i bardziej ruchliwe? Już za późno żeby zamawiać mace dawać mu witaminę C? Nie wiem sama co robic

" kto nie walczy ten nie niańczy "
 
Zuzik ogromne gratulacje bardzo się cieszę kochana że się udało mocno trzymałam za Ciebie kciuki cały czas beta wysoka ile dni po iui jesteś? Na jakim pęcherzyku miałaś robione jakiej wielkości? Ile "slomek" nasienia miałaś podane? W którym dniu cyklu? Sorki że tak pytam ale gdzieś czytałam że to Twoje drugie podejście a że ja też będę drugi raz podchodzić to pytam z ciekawości [emoji8]

Sosenka miałaś rację udało się intuicja Cie nie zawiodła chciałabym żeby Ci ta beta urosła a nie spadła ☹ ale chyba tyle dni po iui powinna być wyższa do reszty nie wiem ale tak mi się wydaje [emoji17]



" kto nie walczy ten nie niańczy "
Betę robiłam w 14 dniu po IUI.
IUI na dwóch nie pęknietych pęcherzykach. Miały prawie po 24mm.
Podano mi jedną słomkę nasienia w której było 30mln plemników o ruchu 86%.
Dwa dni przed IUI i dwa dni po jadłam po plastrze świeżego ananasa. Od poczatku cyklu koenzym q10 1x1, inofem 1x1 i acard 1x1. Stymulacja aromkiem od 2 do 6 dnia cyklu. W 12 dniu ovitrelle przy pęcherzykach prawie 22mm.
 
Betę robiłam w 14 dniu po IUI.
IUI na dwóch nie pęknietych pęcherzykach. Miały prawie po 24mm.
Podano mi jedną słomkę nasienia w której było 30mln plemników o ruchu 86%.
Dwa dni przed IUI i dwa dni po jadłam po plastrze świeżego ananasa. Od poczatku cyklu koenzym q10 1x1, inofem 1x1 i acard 1x1. Stymulacja aromkiem od 2 do 6 dnia cyklu. W 12 dniu ovitrelle przy pęcherzykach prawie 22mm.
Aha dziękuję kochana za wyczerpującą odpowiedź [emoji8]

" kto nie walczy ten nie niańczy "
 
Muszę przycisnąć mojego gina żeby mi powiedział dokładnie ile plemników

" kto nie walczy ten nie niańczy "
 
U mnie ruch był taki sobie ruchliwość a około 30% B tak samo to masz bardzo dobre parametry nasienia w takim razie [emoji4]

" kto nie walczy ten nie niańczy "
 
Dziewczyny u nas wyniki oki ale mam troche znajomy co dzialaja z iui i krok dalej. W mojej najblizszej rodzinie tez walcza ze slabym nasieniem. Kumpela z apteki(tez po iui poronieniach) dala taki lek
1518681332-4a946bec34b1b3d9-aaaaaa.jpeg

Widzialam wyniki i byla duza poprawa. Nie jest tani ale naprawde dal rade. Ktos slyszal o nim?

Napisane na GT-I9300 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny u nas wyniki oki ale mam troche znajomy co dzialaja z iui i krok dalej. W mojej najblizszej rodzinie tez walcza ze slabym nasieniem. Kumpela z apteki(tez po iui poronieniach) dala taki lek
1518681332-4a946bec34b1b3d9-aaaaaa.jpeg

Widzialam wyniki i byla duza poprawa. Nie jest tani ale naprawde dal rade. Ktos slyszal o nim?

Napisane na GT-I9300 w aplikacji Forum BabyBoom
Ja słyszałam ale teraz jak jestem.kilka.dni przed iui to nie będę.mu już takich drogich specyfików do dawać bo co ma być to będzie nie nastawiam się na nic

" kto nie walczy ten nie niańczy "
 
reklama
A na allegro wyczailam fajny koenzymq10 podobno właśnie w takiej.postaci daje najlepsze rezultaty no i korzeń maca który brał i nie powiem ale nasienia było dużo więcej i mniej.lepki

" kto nie walczy ten nie niańczy "
 
Do góry