reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
reklama
Sosenka, mi to na biochemiczną wygląda. Pewnie była wyższa wtedy co drugą krechę pokazywało. Sprawdź jeszcze jutro, bedzie wszystko wiadomo.

Ja nadal czekam na wynik bety. Na teście druga krecha jest, choć nie ciemnieje.
 
Lipa dziewczyny... mieszcze się ledwo w dolnej granicy... co robić ? [emoji20][emoji20][emoji20]
1518604682-1f298c0e2a76fbf5-aaaaaa.jpeg



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

Wyglada jak biochemiczna ale jutro powtórz dla pewności. Kurczę a miałam tak wielka nadzieje, ze się udało. Ale ważne ze coś się zadziało. Myśle ze w następnym cyklu po @ możesz spokojnie podchodzić do następnej albo poczekać jeden cykl, jak wolicie. Tule mocno


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
"Nigdy nie jest za późno, żeby zacząć od nowa,
żeby pójść inną drogą i raz jeszcze spróbować.
Nigdy nie jest za późno, by na stacji złych zdarzeń,
złapać pociąg ostatni i dojechać do marzeń."



GRUDZIEŃ



@Joaszka, @Tyczusia, @Lanolka, @Evelevel gratulujemy dwóch wyczekanych kreseczek


NOWY ROK, NOWE PLANY I NADZIEJE
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!​
LUTY

14 - zuzik85 - beta hcg po IUI
14 - reqiem - testowanie po staraniach naturalnych

15 - zuzik85 - powtórka badania beta hcg
18 - anula88 - beta hcg po IUI
19 - nuna85 - przewidywany termin @
20 - SOSENKA90 - beta hcg i wizyta u gina
23 - Evelevel - wizyta ciążowa

Joaszka - wyniki testu NIFTY

Marzec

02 - Evelevel - badania prenatalne maluszka

"Pesymista szuka przeciwności w każdej okazji.
Optymista widzi okazję w każdej przeciwności..."

Nigdy się nie poddawaj!!!
Nigdy...nigdy...i jeszcze raz nigdy!!!
 
Sosenka, mi to na biochemiczną wygląda. Pewnie była wyższa wtedy co drugą krechę pokazywało. Sprawdź jeszcze jutro, bedzie wszystko wiadomo.

Ja nadal czekam na wynik bety. Na teście druga krecha jest, choć nie ciemnieje.

A o której miały być wyniki? Ja trzymam bardzo mocno kciuki [emoji110]️[emoji110]️[emoji110]️


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Zuzik o której wynik bety:)?

Jeszcze chwilę na Ciebie zaczekam ,a potem jeszcze chwilę ... I każdą kolejną tez zaczekam !... [emoji188][emoji177][emoji271]
 
reklama
Do góry