reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
reklama
Dziewczyny mam pytanie. Jutro planuje jechac na pierwsza wizyte przed druga iui. Zastanawiam sie czy w ogole ja robic,gdyz M byl teraz na antybiotyku. Jak myslicie?
 
Dziewczyny mam pytanie. Jutro planuje jechac na pierwsza wizyte przed druga iui. Zastanawiam sie czy w ogole ja robic,gdyz M byl teraz na antybiotyku. Jak myslicie?
Kurcze ja kiedys słyszałam że zależy jaki antybiotyk. Bo jedne zaszkodzia na jakośc nasienia a inne mogą nawet pomóc. Ale ile w tym prawdy to nie wiem. Może najlepiej poradz się lekarza.

A mam pytanie. Ponoć mam "kruchą" szyjkę macicy. Spotkaliście się z czym takim i jakie to może mieć konsekwencje?


Napisane na HTC One A9s w aplikacji Forum BabyBoom
 
Reqiem a czym to sie objawia?
Suzik teoretycznie plemniki ktore teraz beda podane wytworzyly sie juz jakis czas temu ale najlepiej spyt lekarza. Moj maz przyjmuje dosc silne leki w tym sterydy. Ponoc czasami je podaja do pomocy chlopaczkom:)

Napisane na GT-I9300 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Reqiem a czym to sie objawia?
Suzik teoretycznie plemniki ktore teraz beda podane wytworzyly sie juz jakis czas temu ale najlepiej spyt lekarza. Moj maz przyjmuje dosc silne leki w tym sterydy. Ponoc czasami je podaja do pomocy chlopaczkom:)

Napisane na GT-I9300 w aplikacji Forum BabyBoom
Właśnie nie mam pojęcia, po prostu ostatnio lekarz przy badaniu powiedział "ma Pani bardzo krucha szyjkę, musimy ja podleczyc" a ja dupa wołowa zamiast się doinfornowac to siedziałam cicho i temat zniknął.

Napisane na HTC One A9s w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja mam problemy z szyjka mam bardzo mocno ukrwiona i czesto przy badaniu krwawie ale to nie jest przeciwwskazanie do iui czu porodu. Fakt ze zaczela sie skracac w ciazy ale dala rade:))

Napisane na GT-I9300 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Kurcze ja kiedys słyszałam że zależy jaki antybiotyk. Bo jedne zaszkodzia na jakośc nasienia a inne mogą nawet pomóc. Ale ile w tym prawdy to nie wiem. Może najlepiej poradz się lekarza.

A mam pytanie. Ponoć mam "kruchą" szyjkę macicy. Spotkaliście się z czym takim i jakie to może mieć konsekwencje?


Napisane na HTC One A9s w aplikacji Forum BabyBoom
Coś w tym jest bo, emek w styczniu 2017 był po antybiotyku I wyniki były znacznie lepsze, a teraz ledwo minimum na iui.
 
reklama
Kochane dzisiaj robiłam 3 weryfikacje bety po 4 dniach bo chciałam w tym samym labo a to Luxmed i był zamknięty w weekend i dzisiaj jest 4384,5 wiec wydaje ni się ze jest ok. Spodziewałam się czegoś powyżej 2 tys ale 4 tez są ok


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Do góry