reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    293
Witam. Wczoraj rano przyjełam zastrzyk ovitrelle, dziś strasznie boli mnie podbrzusze po prawej stronie gdy dotykam, czy to normalne po tym zastrzyku? Boje się, że to może wyrostek.
 
reklama
Witam. Wczoraj rano przyjełam zastrzyk ovitrelle, dziś strasznie boli mnie podbrzusze po prawej stronie gdy dotykam, czy to normalne po tym zastrzyku? Boje się, że to może wyrostek.

A z której strony masz dominujący pęcherzyk? Jak z tej co Cię boli to normalne, pęcherzyk dojrzewa i przygotowuje się do pęknięcia, rośnie wiec stad ten ból. Myśle ze nie ma się czym martwić. Kiedy masz iui?


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
A z której strony masz dominujący pęcherzyk? Jak z tej co Cię boli to normalne, pęcherzyk dojrzewa i przygotowuje się do pęknięcia, rośnie wiec stad ten ból. Myśle ze nie ma się czym martwić. Kiedy masz iui?


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Pęcherzyki mam na lewym oraz prawym jajniku, wczoraj przyjełam zastrzyk a dziś o 17 mam iui.
 
Pęcherzyki mam na lewym oraz prawym jajniku, wczoraj przyjełam zastrzyk a dziś o 17 mam iui.
Mnie tez bolało podbrzusze dzień po zastrzykach, to raczej nie powod do obaw. Bardzo możliwe że już pękły i silnie przeżywasz owulacje wiec kciuki za dzisiejsza IUI [emoji4]

Napisane na HTC One A9s w aplikacji Forum BabyBoom
 
"Nigdy nie jest za późno, żeby zacząć od nowa,
żeby pójść inną drogą i raz jeszcze spróbować.
Nigdy nie jest za późno, by na stacji złych zdarzeń,
złapać pociąg ostatni i dojechać do marzeń."



GRUDZIEŃ



@Joaszka, @Tyczusia, @Lanolka, @Evelevel gratulujemy dwóch wyczekanych kreseczek


NOWY ROK, NOWE PLANY I NADZIEJE

STYCZEŃ


08 - Anuśśśka - IUI
09 - justynaszatanka - pierwszy monitoring cyklu
09 - Lanolka - podglądanie Fasolki, wizyta serduszkowa
09 - Kefirek - trzecie podejście do IUI
10 - reqiem - pierwsza wizyta w nowej klinice
11 - .............. - trzymamy kciuki w dobrej sprawie za jedną z nas
12 - Tyczusia - pierwsze podglądanie Kropka po naturalsie
12 - zuzik85 - wizyta w klinice przed stymulacją
12 - Evelevel - wizyta pęcherzykowa
13-15 - Cikulinka - starania naturalne
15 - zuzik85 - przewidywany termin @/początek stymulacji przed drugim podejściem
16 - demollka - testowanie po IUI
16-18 - Gotart - wizyta w klinice przed stymulacją do IVF

Candygirl - testowanie po trzeciej IUI
zuzik85 - IUI podejście drugie
jadzia715 - IUI podejście pierwsze
agawid - IUI podejście drugie


"Pesymista szuka przeciwności w każdej okazji.
Optymista widzi okazję w każdej przeciwności..."

Nigdy się nie poddawaj!!!
Nigdy...nigdy...i jeszcze raz nigdy!!!
 
Hej dziewczyny ja już dzisiaj plamię wiec szykuje się na iui czas! Start! + - inseminacji będzie około przyszłego piątku-niedzieli trzymajcie kciuki test 4 LUTY! !!!

" kto nie walczy ten nie niańczy "
 
W zeszłą środę miałam pierwszą w życiu iui. Dzisiaj zaczęły mnie boleć piersi, są ciężkie i nabrzmiałe. Czy to normalne? Czy może... nie chcę robić sobie nadziei ? Miała tak któraś z Was?
 
W zeszłą środę miałam pierwszą w życiu iui. Dzisiaj zaczęły mnie boleć piersi, są ciężkie i nabrzmiałe. Czy to normalne? Czy może... nie chcę robić sobie nadziei ? Miała tak któraś z Was?

Hej. Ja za każdym razem [emoji6] bierzesz jakiś progesteron? Iui miałaś na jakim cyklu?


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Aa Evelevel ile mialas szkrabow podanych? Ja taki duzy przyrost mialam jak byla ciaza...blizniacza:)))))
Nila to zalezy wlasnie czy bierzesz jakis progesteron:) trzymam kciuki oby to bylo TO

Napisane na GT-I9300 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry