reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    293
reklama
A czy przeziębienie ma jakiś wpływ na IUI?

Jeśli leczysz się naturalnie to nie powinno mieć. Niektórzy mówią, ze czasami nawet pomaga bo organizm zajmuje się zwalczaniem przeziębienia a nie zarodka [emoji12] ja teraz po ivf w trakcie transferu byłam przeziębiona i się udało, ale leczyłam się tylko domowymi sposobami


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Jeśli leczysz się naturalnie to nie powinno mieć. Niektórzy mówią, ze czasami nawet pomaga bo organizm zajmuje się zwalczaniem przeziębienia a nie zarodka [emoji12] ja teraz po ivf w trakcie transferu byłam przeziębiona i się udało, ale leczyłam się tylko domowymi sposobami


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Tak tylko domowe sposoby, soczki od babci, cytryna, miód a z leków tylko rutinoscorbin I goprinozin. Biorę również ovarin I magnez z witaminą b6, chyba to również nie zaszkodzi.
 
Tak tylko domowe sposoby, soczki od babci, cytryna, miód a z leków tylko rutinoscorbin I goprinozin. Biorę również ovarin I magnez z witaminą b6, chyba to również nie zaszkodzi.
Tylko nie rutinoscorbin. Zawarta w nim rutyna może zaszkodzić zarodkowi.

Napisane na HTC One A9s w aplikacji Forum BabyBoom
 
Tak tylko domowe sposoby, soczki od babci, cytryna, miód a z leków tylko rutinoscorbin I goprinozin. Biorę również ovarin I magnez z witaminą b6, chyba to również nie zaszkodzi.

Z goprinozinem tez bym dała sobie spokój. Ja piłam sok z malin z cytryn i miodem w bardzo dużych ilościach gorący, czosnek, imbir, i lozko[emoji6]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny przepraszam że tak rzadko się odzywam...
Trochę praca, trochę samopoczucie ( ostatnio ciągle mi niedobrze), no i teraz częściej grupy ciążowe...

Nie gratulowałam chyba @Elevel?[emoji6]

Kogoś jeszcze przegapiłam??

U mnie po wizycie - dzidziuś ma 3 cm, widziałam jak macha rączkami i nóżkami[emoji173]
Mam skierowanie na prenatalne +test pappa.
No i jestem na l4. Najgorsze są te godziny pracy - do 22 w domu o 23 i tluc 2 autobusami...
Wczoraj dopadł mnie ból zatok i o 20 już zaliczyłam wyrko.
Moi idą zaraz na basen to trochę Was nadrobie[emoji6]

Napisane na LG-H870 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny przepraszam że tak rzadko się odzywam...
Trochę praca, trochę samopoczucie ( ostatnio ciągle mi niedobrze), no i teraz częściej grupy ciążowe...

Nie gratulowałam chyba @Elevel?[emoji6]

Kogoś jeszcze przegapiłam??

U mnie po wizycie - dzidziuś ma 3 cm, widziałam jak macha rączkami i nóżkami[emoji173]
Mam skierowanie na prenatalne +test pappa.
No i jestem na l4. Najgorsze są te godziny pracy - do 22 w domu o 23 i tluc 2 autobusami...
Wczoraj dopadł mnie ból zatok i o 20 już zaliczyłam wyrko.
Moi idą zaraz na basen to trochę Was nadrobie[emoji6]

Napisane na LG-H870 w aplikacji Forum BabyBoom
O super ❤ a który to tc? Ja właśnie w drodze na usg serduszkowe ❤❤❤
 
reklama
Do góry