reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
Ja mam dziś mega dół. Czuję że @ idzie. Zastanawiam się co dalej...w jednej minucie myślę że podejde do 2 iui a po chwili-pier...ę to wszystko. To bez sensu. Wywalanie kasy w błoto. Jak by się miało udać to by się udało. Przy tych wynikach M szanse takie jak wygrać w totka[emoji20]

Napisane na LG-H815 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Joaszka my mieliśmy podobną sytuację w piątek po becie i też jeszcze nie wiemy co ze sobą zrobić złość juz nam przeszła a w pon. jadę do dr spytać jaki on ma plan , bo ja plan mam taki że sex relaksacyjny , bez leków bez monitoringu rzucić się w wir pracy i pogodzić że w tym roku odpuszczam może w przyszłym podejść jeszcze do iui i tyle bo in vitro nie chcemy nie jesteśmy gotowi lecz w przyszłości nie wykluczamy .
 
Joaszka my mieliśmy podobną sytuację w piątek po becie i też jeszcze nie wiemy co ze sobą zrobić złość juz nam przeszła a w pon. jadę do dr spytać jaki on ma plan , bo ja plan mam taki że sex relaksacyjny , bez leków bez monitoringu rzucić się w wir pracy i pogodzić że w tym roku odpuszczam może w przyszłym podejść jeszcze do iui i tyle bo in vitro nie chcemy nie jesteśmy gotowi lecz w przyszłości nie wykluczamy .
Mi to się już tego seksu nawet nie chce...
Nic mi się nie chce.

Ty masz jeszcze czas. 27 lat...to ja nawet faceta stałego nie miałam[emoji6]

U mnie być albo nie być. Nie będę rodzić po 40

Napisane na LG-H815 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej dziewczyny to znowu ja:) nie wiem czy pamiętacie ale w tamtym cyklu miałam inseminacje i niestety poroniłam. Chciałam
Tylko powiedziec ze znowu zaszłam w ciąże i to naturalnie :):):) od razu po poronieniu. Trzymam mocno kciuki za Was i nie poddawajcie sie!!!! Ściskam! :)
 
"Nigdy nie jest za późno, żeby zacząć od nowa,
żeby pójść inną drogą i raz jeszcze spróbować.
Nigdy nie jest za późno, by na stacji złych zdarzeń,
złapać pociąg ostatni i dojechać do marzeń."

Wrzesień

4 - Cikulinka - testowanie po staraniach naturalnych

6 - Joaszka- testowanie po 1 IUI
9 - justynaszatanka - testowanie po staraniach naturalnych
13- nuna85 testowanie po 6 IUI

Suzi30 - pierwsze podejście do IUI?

Październik

zuzik85 - wizyta w Klinice przed IUI w staraniach o drugi Cud

Nigdy się nie poddawaj. Nigdy, nigdy i jeszcze raz nigdy!!!
 
Hej dziewczyny to znowu ja:) nie wiem czy pamiętacie ale w tamtym cyklu miałam inseminacje i niestety poroniłam. Chciałam
Tylko powiedziec ze znowu zaszłam w ciąże i to naturalnie :):):) od razu po poronieniu. Trzymam mocno kciuki za Was i nie poddawajcie sie!!!! Ściskam! :)

Gratulacje !! Zdrówka dla mamy i fasolka !! :)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
u mnie 8 dni po owulacji do okesu kolo tygodnia dzis zrobilam progesteron zobaczymy jaki wyjdzie i poziomy witamin cos tam pobolewa to raczej nie nastawiam sie na nic pozytywnego :)
 
reklama
Do góry