reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
Hej dziewczyny. Na chwilę obecną jestem na etapie wyboru nowej kliniki i lekarza. Którą klinikę polecacie Gamete w Gdyni czy Invicte w Gdańsku? Jakie macie opinnie o lekarzach, którego polecacie a ktorego lepiej omijać. Nie mam skąd zaciągnąć informacji ponieważ nikt z moich znajomych nie miał problemu z poczęciem potomka dlatego prosze Was o opinnie.
Generalnie to obie kliniki mają dobrą renomę. Osobiście znam 3 dziewczyny które zaszły w ciążę chodząc do Gamety. Sama tam chodziłam. Lekarze wszyscy mili i profesjonalni. Osobiście chodziłam do Dr Śliwinskiego, ale znajome też do dr Skweresa. Decyzja należy do Ciebie.. Zobaczysz jak terminy bo czasem któryś może mieć po prostu więcej pacjentek. Co do Invicty. Mam 2 koleżanki które miały tam in vitro. Obie są szczęśliwymi mamami. Dlatego nie ma co się nastawiać. Nie mam oceny co do Invicty pod kątem samej placówki czy choćby recepcji bo nigdy tam nie byłam. W Gamecie wszystko na wysokim poziomie i pełen profesjonalizm. Może po prostu zobacz gdzie lepiej pasuje Ci z dojazdem. Zawsze możesz zmienić[emoji4]

Napisane na WAS-LX1 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Hej dziewczyny. Na chwilę obecną jestem na etapie wyboru nowej kliniki i lekarza. Którą klinikę polecacie Gamete w Gdyni czy Invicte w Gdańsku? Jakie macie opinnie o lekarzach, którego polecacie a ktorego lepiej omijać. Nie mam skąd zaciągnąć informacji ponieważ nikt z moich znajomych nie miał problemu z poczęciem potomka dlatego prosze Was o opinnie.
Ja też chodzę do Gamety do dr Śliwińskiego i szczerze Go polecam. ....klinika rzeczywiście na wysokim poziomie, miło i sympatycznie.
 
Hej dziewczyny. Na chwilę obecną jestem na etapie wyboru nowej kliniki i lekarza. Którą klinikę polecacie Gamete w Gdyni czy Invicte w Gdańsku? Jakie macie opinnie o lekarzach, którego polecacie a ktorego lepiej omijać. Nie mam skąd zaciągnąć informacji ponieważ nikt z moich znajomych nie miał problemu z poczęciem potomka dlatego prosze Was o opinnie.
Ja też Gameta dr Czech. To co mi się podoba wszyscy są bardzo pomocni i empatyczni. Panie na recepcji mega :). Ja już na etapie in vitro jestem. Chociaż iui też tam miałam, ale tylko jedną.
 
dziewczyny a czy brałyście jakieś witaminki przed inseminacją? (moja będzie na cyklu naturalnym, bez stymulacji) . Teraz biorę olej z wiesiołka do połowy cyklu, witaminę D, kwas foliowy i cynk
 
" Nigdy nie jest za późno, żeby zacząć od nowa,
żeby pójść inną drogą i raz jeszcze spróbować.
Nigdy nie jest za późno, by na stacji złych zdarzeń,
złapać pociąg ostatni i dojechać do marzeń.,,







21 - Iwo46 (II)- Beta HCG
27 - Froncia (II) - Monitoring i IUI

LIPIEC

05 - Evelevel (III) - Wizyta kontrolna

Nigdy się nie poddawaj. Nigdy, nigdy i jeszcze raz nigdy!!!!


Hejka, znowu musiałam przełożyć swoją wizytę, wypisu i wyników nadal brak, byłam wczoraj w szpitalu i wypis nie był gotowy, bo pani doktor, która to robi była na urlopie i nie miała czasu :D dodatkowo mój gin ma jakąś konferencję pod koniec czerwca i go nie będzie. Trudno, wszystko odkłada się w czasie więc mam nadzieję, że przynajmniej cierpliwość odpłaci mi się szybkim zajściem :) @Candygirl600 ja przed iui brałam te same witaminy co Ty i w sumie nadal je biorę :) Kiedy ma iui? Dopisac Cię do naszego kalendarza?
Jak tam dziewczyny?
 
Miałam dzisiaj robic betę ale nie mam jak. Poczekam do jutra jak miesiaczka sie nie pojawi to zrobie ale czyje jak nadchodzi i to wielkimi krokami ( kroplami;))
 
reklama
Odebrałam wyniki i kompletnie nie mogę się w nich połapać [emoji53]
1498060962-aaaaaa.jpeg
1498060971-aaaaaa.jpeg
 
Ostatnia edycja:
Do góry