reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    293
reklama
Witam:) żadnych objawów nawet jak zawsze miałam bol piersi tak teraz tylko jakby sutki były twarde ale tez nie bolące. Wczoraj kupiła test no i nasikalam bo jak inaczej taka pokusa.. i zonk jedna krecha.. i teraz czuje objawy miesiączki. No i oczywiście wczoraj ryk.
 
Wcale Ci się nie dziwie ale spokojnie bić nie jest przesadzone [emoji6]zrób betę tak jak miałaś zrobić [emoji12]
A ja się wkurzyłam jak nie wiem co! Nadal nie ma mojego wypisu i wyników cholerne szpitale masakra bo jakaś pani jest na urlopie która wie kto jest odpowiedzialny za wypisy i dzwon se jutro! No masakra tydzień po wyjściu a wypisu jak nie było tak nie ma. Już huk w ten wypis ale wyniki badań bo o to się rozchodzi a ja siedzę i sie denerwuje. Ehhhh


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Ale wiecie dziewczynki chyba nie pojde bo planowany termin miesiączki mam w srode beta wypada we wtorek. Miesiączki mam jak w zegarku co do godziny. ( bynajmniej miałam)
 
reklama
Do góry