reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    293
reklama
Ok to dzieki bardzo! Zrobiłam to głównie dlatego, że biorę duphaston po którym czuje się strasznie czy ktoras z was go stosuje pomimo prawidłowego progesteronu w 20 dc?
 
Ok to dzieki bardzo! Zrobiłam to głównie dlatego, że biorę duphaston po którym czuje się strasznie czy ktoras z was go stosuje pomimo prawidłowego progesteronu w 20 dc?
Ja miałam przy obu IUI. To takie zabezpieczenie dla ewentualnej ciąży.
Jak się źle czujesz to zawsze lekarz może Ci zmienić na inny. Np. luteinę podjęzykową. Są różne odpowiedniki, bo może akurat źle reagujesz na jakąś substancję wchodzącą w skład tabletki, a nie na sam progesteron. Rozumiesz, tabletka ma różne wypełniacze i może stąd Twoje złe samopoczucie.
Albo po prostu jesteś "tym przypadkiem" (bez obrazy) u którego obserwuje się skutki uboczne.
Warto porozmawiać o zmianie leku :)
 
Nie mam miesiączki objawy ustąpiły wiec zrobiłam sikanca 15 dniem po iui. Miałam troche nadziei ale wyszedł negatywny, mysle ze clo sie troche przesunie. Miałyście tak przy clo?
 
Nie mam miesiączki objawy ustąpiły wiec zrobiłam sikanca 15 dniem po iui. Miałam troche nadziei ale wyszedł negatywny, mysle ze clo sie troche przesunie. Miałyście tak przy clo?

Niestety czasem okres się trochę przesuwa ale nie zawsze wiec tez nie można się tym sugerować [emoji6] szkoda ze sikaniec nie wyszedł ale może jak ustąpiły objawy@


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mam pytanie do dziewczyn po stymulacji czy była różnica czasowa między owulacja po lekach a owulacja na cyklu naturalnym? Bo w następnym miesiącu moja iui miałaby wypaSC w weekend jeżeli byłaby na cyklu naturalnym, ale niestety jest wtedy zamkniete
 
Mam pytanie do dziewczyn po stymulacji czy była różnica czasowa między owulacja po lekach a owulacja na cyklu naturalnym? Bo w następnym miesiącu moja iui miałaby wypaSC w weekend jeżeli byłaby na cyklu naturalnym, ale niestety jest wtedy zamkniete
U mnie po stymulacji clo, owulacja w 13-14dc, w cyklach naturalnych owulacja w 16dc
 
Ostatnia edycja:
karola mi w każdym cyklem mam inaczej dni płodne mam stymulacja na clo ,i lamette czsami mam jeden pęcherzyk a raz zdarzyło się 2 a betę powinnam robić po 14 dniach po ovitrele bo inaczej betę mam wyższą ale nie na ciąże i już nie robię bety tak wcześnie
 
reklama
" Nigdy nie jest za późno, żeby zacząć od nowa,
żeby pójść inną drogą i raz jeszcze spróbować.
Nigdy nie jest za późno, by na stacji złych zdarzeń,
złapać pociąg ostatni i dojechać do marzeń.,,








27 - Froncia (II) - Monitoring i IUI

LIPIEC

05 - Evelevel (III) - Wizyta kontrolna

Nigdy się nie poddawaj. Nigdy, nigdy i jeszcze raz nigdy!!!!
 
Do góry