reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
a w Poznaniu to wygląda tak że idziesz no ocenę pęcherzyków i lekarz stwierdza czy przystępujesz do iui jeśli tak to trzeba zapłacić dokumenty itp. no i partner działa a później się czeka 1,5 -2,5 godziny na nasienie i po kolei do gabinetu i tak jak wcześniej pisałam taśmowo lecą na dwie kabiny
Dokładnie tak jest. W grudniu byłam jedyna to owszem mogłam po podaniu dłużej poleżeć i wychodziliśmy z poradni po 10tej, a jak jest już więcej par to leci taśmowo. Ostatnio w kwietniu było nas 12 par, jak mąż zrobił swoje przed 10tą to zanim wszystko zostało przygotowane to podane miałam przed 14tą...
 
reklama
ale chyba dopłacałaś coś za to że leżałaś na sali co??bo w Poznaniu niby czytałam że można ale oni tego nie uważają lekarz po za bardzo mi nawet nie dał wytycznych co i jak tylko że mam za dwa tygodnie betę zrobić
Nie dopłacałam ani grosza. W tej klinice mają takie procedury.
 
Dokładnie tak jest. W grudniu byłam jedyna to owszem mogłam po podaniu dłużej poleżeċ, a jak jest już więcej par to leci taśmowo. Ostatnio w kwietniu było nas 12 par, jak mąż zrobił swoje przed 10tą to zanim wszystko zostało przygotowane to podane miałam przed 14tą...
my byliśmy teraz w kwietniu pierwszy raz i nie było dużo par może z 6 tak że bardzo szybko poszło bo i na nasienie długo nie czekaliśmy bo tylko 1,5 godziny
 
Beger nie myl IUI na nfz z IUI prywatnie w klinice. Wiadomo że standard inny. Gdy ją miałam IUI na Polnej nie robili na dwie kabiny i kazali mi chwile poleżeć.
 
Dokładnie tak jest. W grudniu byłam jedyna to owszem mogłam po podaniu dłużej poleżeć i wychodziliśmy z poradni po 10tej, a jak jest już więcej par to leci taśmowo. Ostatnio w kwietniu było nas 12 par, jak mąż zrobił swoje przed 10tą to zanim wszystko zostało przygotowane to podane miałam przed 14tą...
Z tego co słyszałam to nasienie nie może stać tak długo. Sama obróbka trwa mniej więcej 40 minut i powinna być od razu podana
 
Kochane jak juz wczoraj pisałam miałam w tym cyklu podejść do 3 iui, jednak podjęliśmy z mężem decyzję o in vitro. W środę wizyta i wszystkiego się dowiem. Dziewczyny proszę was trzymajcie kciuki bo to decyzja ostatniej szansy [emoji58]
Trzymam..... Mocno!Ja od następnego cyklu zaczynam brać tabletki antykoncepcyjne i później in vitro:) Przecież w końcu musi się udać!
 
reklama
Witam, widzę, że jesteście tu dość aktywne. :). Kobietki piszę tutaj ponieważ mam pewne obawy a nie chce od razu leciec do lekarza, bo może to normalne a ja nie potrzebnie panikuję.
Wczoraj miałam IUI koło 10 rano a na wieczór na bieliźnie zauważyłam plamienie dość dziwne. Czy to kwestia tego, że np. lekarz naruszył coś cewnikiem czy mamy problem.?
 
Do góry