reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
Witam, widzę, że jesteście tu dość aktywne. :). Kobietki piszę tutaj ponieważ mam pewne obawy a nie chce od razu leciec do lekarza, bo może to normalne a ja nie potrzebnie panikuję.
Wczoraj miałam IUI koło 10 rano a na wieczór na bieliźnie zauważyłam plamienie dość dziwne. Czy to kwestia tego, że np. lekarz naruszył coś cewnikiem czy mamy problem.?
Nie martw się. Śluzówka jest bardzo delikatna i podczas wprowadzania cewnika mogło pęknąć jakieś naczynko. Stąd plamienie. Może to też być plamienie okołoowulacyjne.
Trzymam kciuki za powodzenie.
Zapraszamy częściej na ten wątek, jesteśmy bardzoooo aktywne :)
 
reklama
Kochane jak juz wczoraj pisałam miałam w tym cyklu podejść do 3 iui, jednak podjęliśmy z mężem decyzję o in vitro. W środę wizyta i wszystkiego się dowiem. Dziewczyny proszę was trzymajcie kciuki bo to decyzja ostatniej szansy [emoji58]
Doskonale Cię rozumie, ja miałam jedna iui poźniej zmienione leki bo za cienkie endometrium i co nie zareagowałam na menopur za to endo piękne. Teraz już biorę antyki 11 maja mam wizyte gdzie lekarz rozpisze mi leki do stymulacji. Ostatnia i jedyna szansa i to mnie najbardziej przeraża.
 
Witam, widzę, że jesteście tu dość aktywne. :). Kobietki piszę tutaj ponieważ mam pewne obawy a nie chce od razu leciec do lekarza, bo może to normalne a ja nie potrzebnie panikuję.
Wczoraj miałam IUI koło 10 rano a na wieczór na bieliźnie zauważyłam plamienie dość dziwne. Czy to kwestia tego, że np. lekarz naruszył coś cewnikiem czy mamy problem.?

Mi lekarka od razu po iui mówiła że mogę plamić i że mam się tym nie denerwować bo to normalne. :)
 
Witam, widzę, że jesteście tu dość aktywne. :). Kobietki piszę tutaj ponieważ mam pewne obawy a nie chce od razu leciec do lekarza, bo może to normalne a ja nie potrzebnie panikuję.
Wczoraj miałam IUI koło 10 rano a na wieczór na bieliźnie zauważyłam plamienie dość dziwne. Czy to kwestia tego, że np. lekarz naruszył coś cewnikiem czy mamy problem.?
Hej. Miałam 2 iui i po każdej miałam takie plamienie. To normalne więc się nie martw.
 
Dziewczyny czy któraś z was po odstawieniu tych wszystkich leków hormonalnych była wiecznie śpiąca? Od ok tygodnia mam masakre, ciągle śpię. Budzę się i nie mogę normalnie funkcjonować. Tak z 3 razy dziennie idę na drzemke. Wystarczy że się położę i nawet nie wiem kiedy zasypiam... Myślałam że to może po tych lekach bo bralam Progynova, duphaston, clo,luteine...
 
Hej dziewczynki zrobiłam dzis test żeby zobaczyć czy ovitrelle jeszcze sie utrzymuje w organizmie i test wyszedł negatywny. Wiec juz nie liczę na ciaze ehh
 
A jakby wyszedł pozytywny to zastanawialabyś się czy to jeszcze ovitrelle czy ciąża.
Na tym etapie żebyś testowała codziennie to i tak wyjdzie jedna kreska. Tylko beta hcg z krwi daje pewność i to robiona nie wcześniej jak w 13-14 dniu po IUI.
Po co robisz test tak wcześnie? Żeby sie dolowac?
Czasami wydaje mi się że tu same masochistki...nie urażajac tych cierpliwych... ;)
 
A jakby wyszedł pozytywny to zastanawialabyś się czy to jeszcze ovitrelle czy ciąża.
Na tym etapie żebyś testowała codziennie to i tak wyjdzie jedna kreska. Tylko beta hcg z krwi daje pewność i to robiona nie wcześniej jak w 13-14 dniu po IUI.
Po co robisz test tak wcześnie? Żeby sie dolowac?
Czasami wydaje mi się że tu same masochistki...nie urażajac tych cierpliwych... ;)
Jak by wyszedł pozytywnie to bym zrobiłam we wtorek betę. Dzis bardzo mnie ciągną jajniki a wszczegolnosci ten na którym mam torbiel. Tak zawsze mnie bolał przed @
 
reklama
A jakby wyszedł pozytywny to zastanawialabyś się czy to jeszcze ovitrelle czy ciąża.
Na tym etapie żebyś testowała codziennie to i tak wyjdzie jedna kreska. Tylko beta hcg z krwi daje pewność i to robiona nie wcześniej jak w 13-14 dniu po IUI.
Po co robisz test tak wcześnie? Żeby sie dolowac?
Czasami wydaje mi się że tu same masochistki...nie urażajac tych cierpliwych... ;)
muszę Ci przyznać trochę racji.... ja zwykle po IUI robiłam tylko test ciążowy i to jeden! w określonym dniu o ile zdążyłam jeśli szybciej @ nie przyszedł... i na dodatek... (tu pewnie skazuje się na oburzenie) ani razu nie robiłam Bety.. wiem, że to dokładniejsze i badanie 100%owe... ale... no jak widać.. pozostaje realistką....
 
Do góry