reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
poproszę o dopisanie mnie na listę na 15 maja na ocene owulacji przed 5 iui po zmanie leków i kilku dodatkowych na obniżenie prolaktyny i obniżenie insuliny jak i poprawe owulacji.......ps. dzis znów widziałam bociana juz niewiem czy to dobrze czy nie bo ostatnio nie okazało się dodorze
 
reklama
W piatek powtórzę test i jeśli wyjdzie negatywny to wynik nie wpłynie na moja psychikę. Zrobię test roma jezdli wynik sie pogorszy to umówię sie na wizyte do gina zeby przyspieszyl moja laparoskopię.
 
,, Nigdy nie jest za późno, żeby zacząć od nowa,
żeby pójść inną drogą i raz jeszcze spróbować.
Nigdy nie jest za późno, by na stacji złych zdarzeń,
złapać pociąg ostatni i dojechać do marzeń.,,


MAJ

08 - Iwo86 (I) - monitoring, Fertimedica Warszawa
09 - emm_jak (II) - beta hcg, Bocian Warszawa
11 – zuzik85 - testowanie po naturalnych staraniach (Parens Rzeszów)
12 - Bubu19821 (II) - testowanie po naturalnych staraniach (Szczecin)
15 - MoKa - (I) - beta hcg, Gyncentrum Katowice
15 - cikulinka (V) - monitoring cyklu
16 - froncia (I) - testowanie
18 – gooossia17 (II) – beta hcg, Procreas Szczecin
23 - Bubu19821 (II) - wizyta w spr. in vitro (Szczecin)


CZERWIEC

09-11 – Evelevel (III) – badania szpitalne, Lublin


Nigdy się nie poddawaj. Nigdy, nigdy i jeszcze raz nigdy!!!!
 
Ostatnia edycja:
muszę Ci przyznać trochę racji.... ja zwykle po IUI robiłam tylko test ciążowy i to jeden! w określonym dniu o ile zdążyłam jeśli szybciej @ nie przyszedł... i na dodatek... (tu pewnie skazuje się na oburzenie) ani razu nie robiłam Bety.. wiem, że to dokładniejsze i badanie 100%owe... ale... no jak widać.. pozostaje realistką....
Witaj w klubie.... Zawsze czekam do terminu miesiączki.... Robię test(czasami nie robię i czekam na okres)i nigdy nie robiłam bety....
 
Witaj w klubie.... Zawsze czekam do terminu miesiączki.... Robię test(czasami nie robię i czekam na okres)i nigdy nie robiłam bety....
Fajnie macie ze czekacie na miesiączkę bo macie regularne cykle. Ja na miesiaczke nie czekam bo mam cykle ponad 40 dniowe. Biorę duphaston i jesli jego nie odstawię to @ brak
 
Moka jak tam samopoczucie ? jakies znaki ? ja przeczuwam niestety ze nic z tego ...ale wiem ze jeszcze troszke czasu ....
 
Czekam na prywatne wiadomości do uzupełnienia tabelki jeśli nadal ją chcecie :-)

1494242003-aaaaaa.jpeg


-----------------------------

Musisz być silna (mamusiu)....masz dla kogo żyć !!!

A[*] S[*] E[*]
 
Dziewczyny, życzę powodzenia, jeszcze czasem czytam ten wątek, bo tu zaczynalam, ale już więcej mam współnego z IVF bo decyzja podjęta i zaczęłam tzn. priming estrogenowy. W czerwcu będzie się działo ;) oczywiście mam nadzieję, że będą to same pozytywne wydarzenia. Jescze raz wyszystkiego dobrego! Trzymam kciukasy sa wasze ciąże!
 
reklama
Dziewczyny, życzę powodzenia, jeszcze czasem czytam ten wątek, bo tu zaczynalam, ale już więcej mam współnego z IVF bo decyzja podjęta i zaczęłam tzn. priming estrogenowy. W czerwcu będzie się działo ;) oczywiście mam nadzieję, że będą to same pozytywne wydarzenia. Jescze raz wyszystkiego dobrego! Trzymam kciukasy sa wasze ciąże!
Już niedługo też będę u Was na forum :)za kilka dni zaczynam brać antyki.Powodzenia!
 
Do góry