reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
reklama
To może dużo Ci dała taka przerwa. Teraz jak hormony wyregulowane to zobaczysz że się uda. Ja w zeszłym tygodniu też psychicznie nie dawałam rady, zwłaszcza dobija mnie gdy patrze na mojego młodszego brata że ma już 3 dzieci (nieplanowanych) a mi tak ciężko (bo prawie 6 lat starań) Nawet moja pani doktor stwierdziła że przyda mi się przerwa, jeśli by się tym razem nie powiodło. Ale zobaczymy co przyniesie kwiecień...
Mi duzo to dalo, taki luz bez monitoringu lekow super dziala z reszta clo mozna brac gora pol roku potem trzeba zrobic przerwe
 
,, Nigdy nie jest za późno, żeby zacząć od nowa,
żeby pójść inną drogą i raz jeszcze spróbować.
Nigdy nie jest za późno, by na stacji złych zdarzeń,
złapać pociąg ostatni i dojechać do marzeń.,,

MARZEC


21 - pisces - wizyta w klinice
21 - jolancik – IUI

22 - adunnnia90 – beta hcg
22 - anett96 – monitoring cyklu
22 - panierkaa90 - IUI
24 - Jaka - wizyta kontrolna
27 - Oska305 – beta hcg
29 - Bubu19821 - monitoring cyklu


KWIECIEŃ


09 – froncia – wizyta u lekarza



CZERWIEC


09-11 – Evelevel – badania szpitalne
Proszę dopisać mnie na jutro na IUI [emoji4]
 
Hej dziewczyny. Jestem tu nowa a raczej stara bo czytam Was juz ponad miesiac takze jestem na biezaco:) Chcialam zapytac dziewczyn,ktorych mezowie biora witaminki. Jolancik pisalas ze po profertilu sie poprawilo. Moj maz bral 3 miesiace i w tym tygodniu mamy spr czy sie poprawilo. Po ostatnich wynikach szansa byla tylko na in viitro dlatego licze ze chociaz kapke sie poprawilo zeby moc sprobowac iui.
 
Zylwia jak się czujesz? U mnie chyba zbliża się wielką mapa bo zaczyna bolec jak na nia także chyba musze się powoli przygotowywać do kolejnego iui. ..
 
Hej dziewczyny. Jestem tu nowa a raczej stara bo czytam Was juz ponad miesiac takze jestem na biezaco:) Chcialam zapytac dziewczyn,ktorych mezowie biora witaminki. Jolancik pisalas ze po profertilu sie poprawilo. Moj maz bral 3 miesiace i w tym tygodniu mamy spr czy sie poprawilo. Po ostatnich wynikach szansa byla tylko na in viitro dlatego licze ze chociaz kapke sie poprawilo zeby moc sprobowac iui.
Witaj Suzi. Mój mąż zaczął brać Profertil na początku lutego i wydaje nam się, że jest poprawa. Np w grudniu: koncentracja 42 mln/ml, ruch postępowy 18%, ruch całkowity 48%, całk. liczba w ejakulacie 100,8 mln, żywe plemniki 60%, bezwzględna wartość plemników w ruchu postępowym i prawidłowej budowie 0,54 mln/ejakulat, a po przygotowaniu: ruch postępowy 75%. Natomiast dzisiaj: koncentracja 68 mln/ml, ruch postępowy 20%, ruch całkowity 62%, całkowita l. w ejakulacie 190,4 mln, żywe plemniki 69%, bezwzgl. wartość plemn. o ruchu postęp. i prawidł. budowie 1,142 mln/ejakulat; po przygotowaniu: ruch postępowy 80%.
Więc myślę że nie jest źle i oby to wystarczyło :D
 
reklama
Witaj Suzi. Mój mąż zaczął brać Profertil na początku lutego i wydaje nam się, że jest poprawa. Np w grudniu: koncentracja 42 mln/ml, ruch postępowy 18%, ruch całkowity 48%, całk. liczba w ejakulacie 100,8 mln, żywe plemniki 60%, bezwzględna wartość plemników w ruchu postępowym i prawidłowej budowie 0,54 mln/ejakulat, a po przygotowaniu: ruch postępowy 75%. Natomiast dzisiaj: koncentracja 68 mln/ml, ruch postępowy 20%, ruch całkowity 62%, całkowita l. w ejakulacie 190,4 mln, żywe plemniki 69%, bezwzgl. wartość plemn. o ruchu postęp. i prawidł. budowie 1,142 mln/ejakulat; po przygotowaniu: ruch postępowy 80%.
Więc myślę że nie jest źle i oby to wystarczyło :D
To super. Faktycznie widac poprawe. My sie dowiemy w przyszlym tygodniu czy kuracja dala jakies efekty. Mam nadzieje,ze sie poprawilo bo inaczej totalna zalamka.
 
Do góry