reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
Ufff... Już przed 11tą było po, ale tym razem nie było to zbyt przyjemne, przez moje tyłozgięcie lekarz nie mógł się dostać bo taką mam budowe, ale obyło się bez dodatkowego narzędzia i ciut zabolało, ale w końcu się udało. Teraz już w domku i odpoczywam ;)
 
reklama
Ufff... Już przed 11tą było po, ale tym razem nie było to zbyt przyjemne, przez moje tyłozgięcie lekarz nie mógł się dostać bo taką mam budowe, ale obyło się bez dodatkowego narzędzia i ciut zabolało, ale w końcu się udało. Teraz już w domku i odpoczywam ;)
Odpoczywaj:)ja też mam tyłozgięcie ale lekarz nie miał problemu zrobić mi inseminacji i mnie nic nie bolalo... Może przez to,ze miałam pełny pęcherz :) Nie myśl za dużo....ja za pierwszym razem za bardzo się nakręciłam.Za drugim razem mam plan aby oczyścić swój umysł :)
 
Dziewczyny wiecie jak duży powinien być pęcherzyk do inseminacji?Aby stworzyć najlepsze warunki :)
Hej mi lekarz mowil na iui ze powinien miec do 20 mm a zastrzyk dostawalam juz jak mialam 16 18 to tak idealnie.

Ja jestem po 3 nieudanych iui mialam je w czerwcu sierpniu i pazdzierniku 2016 po 3 iui odpuscilam mialam podwoja owulacje i sie nie udalo do tego moja tarczyca szalala wiec odpuscilam teraz gdy tsh mam 1.8 mysle zeby w kwietniu podejsc do 4 iui mamy 6 prób na nfz. Pisalam tu kiedys ale musialam zrobic sobie przerwe odpoczelam i jestem gotowa by podejsc do kolejnego iui
 
Odpoczywaj:)ja też mam tyłozgięcie ale lekarz nie miał problemu zrobić mi inseminacji i mnie nic nie bolalo... Może przez to,ze miałam pełny pęcherz :) Nie myśl za dużo....ja za pierwszym razem za bardzo się nakręciłam.Za drugim razem mam plan aby oczyścić swój umysł :)
U mnie za pierwszym razem było tak samo jak dzisiaj, nawet plamiłam, ale za drugim razem było bez problemu i sama nie wiem od czego to zależy.
 
reklama
Do góry