reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
Panierkaa90 w jakim stadium masz endometrioze? Czy w trakcie laparo oczyścili u Ciebie? U mnie 6 lat temu stwierdzono małe ogniska w macicy, ale Pani Doktor chce jeszcze sprawdzić drożność jajowodów ponieważ po poronieniu byłam łyżeczkowana i nie sprawdzono czy po zabiegu pojawiły się zrosty.
 
reklama
Panierkaa90 w jakim stadium masz endometrioze? Czy w trakcie laparo oczyścili u Ciebie? U mnie 6 lat temu stwierdzono małe ogniska w macicy, ale Pani Doktor chce jeszcze sprawdzić drożność jajowodów ponieważ po poronieniu byłam łyżeczkowana i nie sprawdzono czy po zabiegu pojawiły się zrosty.
Miałam torbiele na obu jajnikach 9 i 7 cm. Na szczęście udało się je usunąć pozostawiając jajniki. Droznosci nie miałam sprawdzonej. Ale jak wcześniej pisałam jutro mam wizytę i być może to będzie kolejnym krokiem. Operacje miałam rok temu.
 
,, Nigdy nie jest za późno, żeby zacząć od nowa,
żeby pójść inną drogą i raz jeszcze spróbować.
Nigdy nie jest za późno, by na stacji złych zdarzeń,
złapać pociąg ostatni i dojechać do marzeń.,,


MARZEC

13 – anett96 – wizyta startowa do ivf
15 – jasani – beta hcg
18 - Bubu19821 - beta hcg
18 – zylwia – monitoring cyklu
19/20 – jolancik – monitoring cyklu
22 - adunnnia90 - beta hcg



CZERWIEC

09-11 – Evelevel – badania szpitalne


Nigdy się nie poddawaj. Nigdy, nigdy i jeszcze raz nigdy



Dziewczyny czy dopisać kogoś do kalendarza???
Kochana umniezmiana. do ivf moge podejc w kolejnym cyklu, wiec zeby nie tracic robie 4 ta IUI. Zatem 22 go monitoring cyklu :)
 
Dziewczyny które mają zrosty i nie tylko. Chciałam podzielić się z wami wiedzą (na przyszłość). Otóż gdybyście miały kiedyś cesarkę,to jest taki płyn który jest na receptę i trzeba się raczej samemu w niego zaopatrzyć, który powoduje że nie tworzą się zrosty i rany szybciej się goją. Moja koleżanka miała zrosty i nie stety ale musiała mieć operację usuwającą te zrosty. Więc można w jakiś sposób zapobiec. Ja osobiście zakupie go ( jeśli będę w ciazy, poród będzie nie stety przez cesarkę ze względów zdrowotnych). Czy któraś z was słyszała o tym płynie?
 
reklama
Do góry