reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
M26, dobrze, że pojechałaś na IP. Po to jest, żeby w razie jakichś wątpliwości - korzystać. Widok serduszka już na zawsze zostanie z Tobą, piękne uczucie jak tak pulsuje na monitorze :) Teraz odpoczywaj, tak jak dziewczyny piszą. Długo czekałaś, długo walczyłaś, to teraz dbaj o Was :) &&&&&& i ;******

Madzia, dobrych wieści na najbliższej wizycie <3

Dla wszystkich :***
 
reklama
Katherina, mam tak samo. Strach z domu wyjść... Nie spotykam się z nikim, kto ma małe dzieci bo nie daję rady... Trzymaj się. Jakoś...
 
No właśnie też tak mam, że nie spotykamy się już praktycznie z żadnymi znajomymi bo wszyscy albo są w trakcie ciąży albo mają małe dzieci.... a mnie nie jest do śmiechu i nie mam ochoty słuchać od nich o dzieciach i głupich pytań z cyklu "kiedy wy?" albo złotych rad co zrobić żeby zaciążyć.... :( czasem jak idę ulicą to mam ochotę zamknąć oczy żeby nie widzieć wszystkich tych wózków i dzieci...
 
Dziewczyny mialam tylko podczytac ale jak piszecie o zlotych radach to zapomnialam Wam napisac ze jak ta krew mi brala i pytala czy to do "zabiegow" to sie mnie pyta czy probowalam testow owu bo moze one by pomogly zaciazyc hahaha mysle ze moj usmiech byl bezcenny;-)
 
Polecam - 10 rzeczy których sie nie mowi ludziom starającym die i dziecko [emoji23]nie wiedziałam wtedy ze absolutnie kazda para przechodzi przez te pytania i stwierdzenia ...
 
reklama
Do góry