reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
reklama
Aniko! Cudowna wiadomość! Zdrówka dla Was, rośnijcie i miejcie się dobrze.

Madziu, super... Ani się obejrzysz, jak maleństwo będzie się do Ciebie szczerzyć.

Aniko, Madziu cudowne chwile przed Wami.

Co do dobrych rad. Ja mam jedną - NIGDY nie przestawajcie walczyć!
(wiecie co ostatnio wyczytałam? Że promieniowanie urządzeń mobilnych - telefon, komputer - źle wpływa na płodność, stąd np. laptopów nie powinno się trzymać na kolanach)

Kamisiu, zmieniłaś awatarka... Ściskam mocno...

M26, lekarz wie co robi, widocznie dawki muszą być większe. Odpoczywaj, będzie dobrze - musi :)
 
Zuzik,tak zmieniłam,teraz mam moje dwa Aniołeczki,z czego jedego dwa tygodnie temu trzymałam w ramionach,głaskałam bo noseczku,buziulce i całowałam w policzki...ale kocham bardzo mocno obydwa Serduszka.

Dziękuje Kochane za wszystkie ciepłe słowa :*
 
Magda, cudne wiesci:) niech Maleństwo zdrowo rośnie!:) bardzo się cieszę, ze wszystko dobrze:)

M26, jak sytuacja?


Dziękuję dziewczyny :)
 
aniko wspaniale :-D a dlaczego przejmowałaś się swoją wagą?

ja też mam wiadomości dobre. usg pokazało maluszka ma już blisko 2 cm, serduszko bije prawidłowo. dostałam skierowanie na badani i muszę się umawiać, jutro zacznę obdzwaniać przychodnie, bo z tego co wiem to ponieważ stara baba jestem to za darmo je będę miała tylko nie wiem czy nie jest potrzebne jakieś specjalne skierowanie.

Martwilam się, ze praktycznie nie przytylam i brzuch mam niemal płaski, wieczorami tylko się wybija. Tak naprawdę przed ciążą wazylam tyle, ile teraz. Lekarka u spokoila, że dopóki wyniki Małej i moje sa.ok, to nie mam powodów do zmartwień :)
 
reklama
Do góry