reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
Witam dziewczyny,

Ja właśnie nie dawno wróciłam z zajęć, za dwa tygodnie ostatni egzamin później tylko obrona i KONIEC. :-D

Pole - aż trudno uwierzyć w takie rzeczy. :szok: kurcze nie doświadczyłam czegoś takiego i powiem szczerze że ciężko mi jakoś w to wszystko wierzyć. :zawstydzona/y: Gratuluję zakupu lokalu.

Kredko - jak się czujesz? co u Ciebie?

niebajko - &&&&&:-)

miłego wieczorku.
 
reklama
Czesc dziewczyny !

Ja sie czuje fizycznie bardzo dobrze co Ocxywiscie wpływa na moj mozg bo se wkręcam ze za dobrze . Coz, w czwartek lekarz :)
 
emenems
to wkręcanie jeszcze kilka miesięcy potrwa. a dobrze masz się czuć:-)

ale u mnie burza, meczyk z przerwami niestety. ;-)

Kasik
kiedy rozmawiałyśmy o badaniach do zrobienia pisałaś mi taką nazwę przeciwciała przeciwko beta-2-mikroglobulinie, to jest z moczu czy krwi? robię sobie cennik mniej więcej i nie mogę tego badania znaleźć. czy to badanie nazywa się inaczej antykoagulamt toczniowy?
 
Pole ja wierze w takie paranormalne zjawiska i w to ze zawsze gdzies po cos jestesmy:-)

Ja dostalam krwawienia???nie wiem czemu skoro wczoraj juz bylo ok i czysto. Zaczyna mi sie owu ale czy to ma zwiazek??

Emenems to dobrze ze dobrze;-)

Stacy to juz nakoncowce jestes wiec dasz rade!

Lumia nawet nie wiesz jak bym chciala ale czuje ze moja droga jest gdzies indziej...
 
Witajcie dziewczyny, taki mam intensywny weekend, ze dopiero teraz mogę coś napisać:)

Pole! to jest niesamowite i piekne, ze M tak nad Tobą czuwa. patrzy na Was z góry i tak kieruje wszystkim wokół, ze jaka tylko potrzebujesz pomocy, znajduje rozwiazanie. więź miedzy Wami ma wielką moc! niech nadal daje Ci siłę.
macie 300 segregatorów?! niezle! mój M tez ma tak wszystko poukładane, nawet mały paragon za coś ma swoje miejsce, a u mnie w papierach miks totalny, który o palpitacje serca mnie przyspeisza, gdy szybko muszę coś znaleźć, a jak na złośc nie mogę... i zawsze soebie powtarzam "zrobię porządek"... taaa... termin permanentnie przedłużany i odwlekany :D

pytałas o egzamin - robię mianowanie, kolejny stopien awansu. duzo prawa oświatowego, a ze moja głowa nie przywykła do czytania ustępów i paragrafów, to dym z uszu idzie!
u brata dobrze, dziękuję! 30 czerwca idzie do szpitala i bedzie miałm wyjmowne śruby z reki i w koncu przestanie udawac wieszak czy tez antenę telewizyjną starszego typu ;) psychicznie dobrze! dzielny jest mega! a ja jak na niego patrze, to czasem nie wierzę, że przeszedł tak wiele i w tak złym stanie był... ech!

Stacy, ja tez za dwa tygodnie egzamin, więć bedziemy się wspierać w nauce ;)

Emenms, nie kombinuj, wszytsko tam dobrze z Fasolkiem:) i dokołądnie takie wieści usłyszysz za kilka dni!

Kredka, niezły horror przeszłas z tym hsg, ale najwazniejsze, ze masz za sobą i zyskałaś wiedzę, ze tearz jajowody są drożne! to jest bardzo wazne info! wierzę, ze koljena iui w Twoim przypadku zakończy się sukcesem:) teraz nie ma innej opcji! :)
diagnostyka jest wazna i nie powinni wykonywac iui bez robienia tego badania mamiąc pacjentki, ze jak sie nie uda po kilku stymulacjach, kilku iui, to wtedy... a kto nam zwróci wylane łzy, targane nerwy i wydane pieniądze, kiedy po czasie okazuje się, że nasze starania były bezowocne.. Myslę Kredko, ze staniesz się razem z nami orędowniczką badan:)

niebajko, pracusiu! bedzie priv!

dziewczyny, wcozraj z M odebralismy wyniki badan wirusowych i czysto :) zadne wirusy sie nas nie imają :D :D
wieczorem byłam na imprezie na zakonczenie szkoły przez gimnazjalistów i sie wyskakałam z dzieciakami na parkiecie :) rewelacyjnie się bawiłam - smiechu było mnóstwo:) a dzisiaj szkoła miała dzien pracujaacy- uczniwowie startowali w wyscigach Smoczych Łodzi i zarówno grupa z SP i ta z Gim zdobyły drugie miejsce:) polecam kazdemu takie emocje i zabawę:) dzien bardzo udany - sport, kibicowanie, słonce i woda:)

a po M zabrał mnie na zakupy, sprezentował piękny pierscionek i zabrał na obiad do knajpy przyjaciela ze studiów - a to wszystko z okazji wczorajszej 5. rocznicy ślubu :) <3

no i Polska-Gruzja 4:0 ;)


ps. Pole, Kasik - ja nie wiem, która z WAs kiedyś mówiła, że dostała od meza pierscionek - jakby felgę od koła czy coś :D mój M też w taki desen poszedl :)
 
Dziekuje dziewczyny, ze nie zostałam lokalną wariatką, niemniej jednak mam świadomość, ze troche jestem zawieszona miedzy dwoma światami. Moze nie tyle co żywych i umarłych, ale realnym i taki troche zbudowanym z "dziwnosci".
Kasik obiecuje, ze do jesieni sie wyrobie;) Jaka z tego książka by wyszła...2 lata opisałam w kilku zdaniach...

Aniko tak myslalam, ze to mianowanie:)
A pierścionek pokażesz? Ja pamietam, ze swój pokazywalam;)
Ciesze sie, ze Twoj brat ma sie tak dobrze. Pamietam jak pisalas o wypadku i to wyglądało nieciekawie...

Zaczepił mnie facet na ulicy i pyta czy chce sprzedać samochod. Wiec mowie zgodnie z prawda, ze nie. On mowi, ze tak myslal, bo miałam niby kartkę przyklejona na szybie( to były dokumenty, ktore miałam oparte o fotelik i moze z daleka tak wyglądały). Potem mowi, ze ten sprzedam to kupie sobie nowy samochod. Wiec sie w...co niby facet ma do powiedzenia w tej kwestii. A ja nie zamierzam mowić- mąż mi umarł i sobie żadnego samochodu nie kupie, bo to była jego dzialka. Nie mam pieniedzy na nowy. Stary jest cudowny. Nie wiem co mozna jeszcze powiedzieć...
A facet- i tak go pani ukradną!
No kurde ludzie sa albo idiotami albo taki wredny typ mnie dopadł.
Niektorzy to zanim wypowiedzą zdanie powinni głęboko przemyśleć każde słowo...
 
reklama
Pole no tylko rece zalamac... ludzi nie da sie w zaden sposob ogarnac... co za buc!

Anika no dzieje sie u Ciebie oj dzieje;-)
Co do badan do moge dolaczyc do oredowniczek;-) a serio to powiem Wam jedno gdybym miala normalny dostep do badan itd to na pewno bym robila wszystko po kolei bo lepiej wydac troche na badania noz marnowac na nieudane inseminacje itd.
 
Do góry