reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
reklama
Dziewczyny a pisalam Wam ze troche krwawie od poludnia czy ktoras miala podobnie po hsg? Bo wczoraj bylo sucho a dzisiaj krew:-(
 
Niektorzy to zanim wypowiedzą zdanie powinni głęboko przemyśleć każde słowo...

żeby przemyśleć musieliby mieć czym...

anika
fajnie, że się wybawiłaś

kredka nie pomogę niestety, nie miałam hsg

pytanie do doświadczonych koleżanek:
czy po 3 nieudanych ivf jest sens zrobić hsg?


Kasik dzięki za odpowiedź

kiedyś rozmawiałyśmy nt tych dziwnych programów dlaczego ja itp. ostatnio natrafiłam na program szpital, trafiła tam dziewczyna z czwartym poronieniem i lekarka kazała jej zrobić badania w kierunku zespołu antyfosfolipidowego. poczytałam co to jest i zrobię też wyniki pod tym kontem.
mając w pamięci Twoje słowa Kasik, że implantacja była, ale na późniejszym etapie coś nie tak.

udanej niedzieli

boszszsz Kot znowu pod drzwiami miałkoli
 
Magda hsg po in vitro chyba nic Ci nie da no chyba ze masz zapchane a jak przeczyszcza to sie naturals trafi natomiast hsg po nieudanej chocby 1 inseminacji albo wogole przed jako nowo mianowana oredowniczka bede glosno krzyczec TAAAKKK!!!!
 
Pole umknal mi wczoraj Twoj post. Mam nadzieje, ze facet nie byl prorokiem a auto dobrze ubezpieczone? ;)

MagdaM moim zdaniem hsg przy ivf nie ma sensu bo przeciez przy niedroznych jajowodach zalecaja ivf. Chyba, ze liczysz na naturalsa lub chcesz podchodzic do iui, wowczas warto. Smerfeta chyba miala badania na ten jakis tam zespol. Dla mnie to czarna magia, mialam spis badan, zrobilam ale nawet nie wiedzialam jak je zintetpretowac. Zwlaszcza, ze normy maja sie czesto nijak przy starankach ;)
 
reklama
Do góry