reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
Pole - ZUS to jest najgorsze dziadostwo jakie może być, a ten wspólnik to jakiś cwaniaczek. Mam nadzieję, że mu pokażesz. :tak:

Ja dzisiaj robiłam obiad pod hasłem " co mamy w lodówce":-D jeden garnek i wrzuciłam co się dało.

Anika gdzie ty jesteś?

Diore, Lumia?
 
reklama
Magda no to ciekawe co ci z tego lizania wyjdzie;-) mam nadzieje ze szybko zadziala!!!!!
Stacy mam nadzieje ze Twoj obiad bedzie lepszy niz moj koktail ostatnio haha bo w nim tez zrobilam wszystko co pod reka;-)
 
Dziewczyny, pełen sukces :0 dostałam wszytsko, po co poszłam, a w bonusie życzenia powodzenia i zapewnienie, że w razie czego moge liczyć na pomoc w sprawie leków refundowanych (podobno od lipca maja wejsc zmiany). az mi wstyd, że w lekarkę zwątpiłam...
ona od razu wiedziała, o co mi chodzi i w bardzo serdecznej atmosferze dala i wypisała wszytsko. co wiecej powiedziała, ze zaluje, ale z Gametą nie wspólpracują (w sensie nei wysyłaja tam swoich pacjentek na rządówkę) i nie może wykonać kilku telefonów w mojej sprawie. zapewniła tez, ze bez mrugnięcia okiem nas zakwalifikują, bo spełniamy wszytskie warunki..

gdyby nie to, że ona nie robi ivf w ramach rządówki, to pewnie nie zmieniałabym miejsca.

torbiel nadal jest, ale napisała w opisie usg, ze to zmiana funkcjonalna. podpowiedziała, że mam isc na badanie krwi - marker C jakis tam, co da pełne potwierdzenie, ze tak własnie jest - co by się nie czepiali :)


dziewczyny, dzieki za tonę pozytywów płynących w moją stronę :)
 
Magdo o rentę rodzinna wypełnia sie druk rp-6, a to jest okres lat składkowych i nieskładkowych.
Jako pierwsza rubryczke wypełnia sie uczelnie wyższa, o ile oczywiscie ktos ma.
Ale to poczatek mojej gehenny z instytucja ZUS. Mam nie takie świadectwo pracy M z jednego zakładu, wiec nie chcą go uznać. Mam dostarczyć nowe.
Zakład nie istnieje, a archiwizacje ma prowadzona od roku x, a moj M pracował tam 4 lata przed rokiem x.
Wiec nie mam odpowiedniej dokumentacji na doliczenie tych lat pracy do całości. A w sumie wszystko zależy od uznaniowosci urzędniczki...ja trafiłam na wredna babę. Znajomej miła pani w ZUS uznała nawet to czego nie powinna. A ja zawsze pod górkę:(

Jaka to Magdo książkę polecasz? Książki księdza znam, ale nie doczytalam co polecasz Ty.
 
reklama
Pole - polecam ci "matki zony czarownice" Miszczuk i dwie pozostałe z serii - książki, sagi kobiece o takich silnych kobietach jak ty
 
Do góry