reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
marzen też tak sądzę :tak:

ale u mnie kiepska pogoda. cały dzień słońce, a teraz na burzę się zbiera. głowa mnie boli i spać się chce...


Kasik dobre hahaha

niebajko tak jak piszesz śmiech przez łzy pozostał... i czekanie na trzęsienie ziemi.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Magda łącze się w bólu. Ja wróciłam z pracy i leze bo coś mi dziwnie w brzuchu , mam nadzieje ze jelitowka dzieci mnie nie poczestowaly w pracy:/
 
Anika - na pewno się uda :-)

marzen - myślę podobnie, nie będą chcieli tracić głosów. :tak:

U nas przygotowania w pełni do ślubu brata, właściwie to już nie mogę się doczekać. Wesele na 250 osób to troszku ludzi będzie. Oby tylko sie udało. ;-)
 
Smerfetka
;-)

Aniko
Kciuki juz teraz zaciskam&&&&&&

Stacy
Faktycznie, mega impreza:-)

A ja nie bede sie wypowiadac na temat wyborow....
Powiem tylko tyle, ze swoja opinie wyraze Za jakis czas.nie chce oceniac ludzi przez pryzmat....;-)
 
Ostatnia edycja:
Wklejam kalendarz z telefonu takze bez szalu bedzie wygladal, ale najwazniejsze ze jutro fajerwerki zapewni nam Anika! Wielkie kciukasy Kochana! Na pewno dostaniesz to, na co tak bardzo liczysz :*

MAJ

26 – anika11 – wizyta u gin
28/29 stacy – piękna beta!
28/29 diore – piękna beta!
29 - Emenems - usg serduszkowe
29 - anika11 - wizyta rejestracyjna


CZERWIEC

1 - Beti39 - II badanie prenatalne
7 – lumia – testowanie
8/10 - kredka 82 - hsg
niebajka - criotransfer
 
reklama
<333
U mnie dzisiaj brzydko i ponuro:/ spac i tylko spac. Lutka dodatkowo mnie usypia.. jeszcze tylko 2 dni brania, czekam na @ i zaczynam przygotowania do crio:) szok
 
Do góry